+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)

e-kniha Konec trablům!

Praktický průvodce na cesty životem

e-kniha Konec trablům!

Průsery se v životě prostě stávají. Můžete zvolit přístup, že když budete „sluníčkoví“ optimisté, tak vás nikdy nic nepotká, nebo s tím počítat a když to přijde, budete připraveni.

Zatímco většina lidí se snaží nepříjemným situacím vyhnout za každou cenu. Úspěšní lidé vědí, že jsou to důležité mety na cestě k úspěchu. Ten kdo projde úspěšně životní zkouškou, může nastoupit do výtahu a vyjet až na vrchol.

soutez4
1964
ebook konec trablům
 

Jste už připraveni?

Získat teď knihu a soutěžit

DŮLEŽITÉ! Kompletní zisk z prodeje knihy darujeme pro Kuře, nadační fond Pomozte dětem a každý kupující se zúčastní soutěže o 10 tabletů Lenovo. Knihu zašleme v elektronické verzi ve formátu PDF po připsání platby. Výherce tabletů vybereme živě 24.6 a všechny kupující pozveme emailem.

Do fondu jsme již získali 79 734 Kč

Zapomeňte co Vás učili ve škole a začtěte se do knihy

  • Naučíte se uplatnit pravidlo 10 000
  • Pochopíte, jak řešit těžkou finanční situaci
  • Poznáte, na co se zaměřit v podnikání
  • Ovládnete pravidla restrukturalizace
  • Získáte nadhled pro životní reSTART
100% garance spokojenosti

kure1soutez5

POMOZTE DĚTEM je dlouhodobý sbírkový projekt, který společně organizují Nadace rozvoje občanské společnosti a Česká televize.  Vzorem pro vznik sbírky byl projekt britské rozhlasové a televizní společnosti BBC Children in Need. Projekt je založen na principu solidarity a dárcovství a probíhá kontinuálně již od roku 1998.