+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
Dávám energii a svěží vítr projektům, které stojí za to tvořit. Samuel Hornek

Dělejte prodej naruby! Naučí vás to Martin Mažár na základě 13ti let zkušeností

Obchodní o prodejní dovednosti jsou základním kamenem úspěchu v mnoha oborech. Je až s podivem Co Vám zvládnuté prodejní techniky mohou přinést. Právě teď startuje nový projekt, kurz predaj naruby (česky prodej naruby) kde se s Vámi podělí o zkušenosti specialista na prodej, kterému na školení prošlo pod rukama již přes 5000 lidí.

Je neuvěřitelné, jak rozdílné mají dva obchodníci výsledky, pokud jeden z nich piluje své obchodní dovednosti a druhý pracuje, dle zažitých formátů. Ačkoliv oba dva dělají zdánlivě to samé, má jeden z nich provize z obratu třeba 30 000 a ten šikovnější je schopen si vydělat i čtyřnásobek, ale i více.

Tyhle techniky využijete i v běžném životě. Možná že nechcete dělat realitního makléře, obchodní zástupce nebo netoužíte stát se úspěšným finančním poradcem, ale přesto! Základ prodejních technik, by mněla ovládat i prodavačka v supermarketu nebo paní v Trafice. Pokud totiž tyto techniky zvládnete (alespoň základy) můžete zvednout tržby ve svém podniku nebo zaměstnání i o desítky a stovky procent. Takové změny si všimne i Váš zaměstnavatel. Kromě této příležitosti je možné, že Vás hra na „kočku a myš“ (prodejce a zákazník) skutečně nadchne a bude bavit.

Tyhle prodejní techniky můžete využít, když prodáváte sami sebe. To znamená, že budete schopni lépe sehnat práci nebo si zvýšíte šanci na povýšení. Přesvědčíte sami sebe i své okolí o tom, že umíte. Přínos tréninku zdarma predajnaruby.sk je velký a je to také důvod proč ho doporučuji. Kromě toho mám také osobní zkušenost s Autorem projektu, s kterým konzultuji některé své poznatky a můžu doporučit i jeho jako slušného člověka. A kdo že stojí za projektem prodej OZ_728x90naruby??

 

O autorovi Projektu Prodejnaruby.cz

Martin Mažár je zkušený tréner a konzultant prodejních dovedností ze Slovenska. Školí hlavně obchodníky a finanční poradce. Pomáhá jim lépe využít prodejní techniky a psychologii prodeje. Dle jeho slov „Aby mohli pracovať menej a zarábať viac.“

Martin osobně pracoval jako prodejce, obchodník a pojistný agent více než 13 let. Posledních 5 let se věnuje školení a každý rok vyškolí okolo 1000 nových profesionálů. Více o autorovi se dozvíte

Já jsem již do tréninku vstoupil a ačkoliv se hodnotím jako pokročilý obchodník, jsem zvědavý, jaké nové informace se dozvím. Minimálně doporučuji stáhnout si zdarma eBook a ten si pročíst až budete mít čas. Z osobní zkušenosti vím, že když jsem krátce pracoval jako „obyčejný prodavač“, specialista prodeje,  mněl jsem obrovskou výhodu oproti ostatním zaměstnancům a získat významného zákazníka pro mě bylo daleko jednodušší. Prostě jsem pracoval méně a vydělával firmě více.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Facebook komentáře

Zapojte se do diskuse!

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*