+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)

 

Creative space Praha

Soukromý creative HUB na dobré nápady

SPUŠTĚNÍ JIŽ BRZY

Chcete založit startup? Máte dobrý nápad na produkt a chcete vyrobit první prototyp? Přesně to jsem řešil mnohokrát. A také jsem řešil náklady. Vy také? Tak přesně pro takové případy jsem se rozhodl si založit soukromý creative space v Praze, kde bude k dispozici vše pro výrobu prototypů a pomůžeme vám s beta verzí projektu a jeho překlopením do reálného provozu.

Tento prostor a nástroje, mohou pomoci i vám. Pomůžeme vám s projektovým řízení a organizací celého projektu. Získáte kontakty na profíky a akceleraci z nápadu do skutečného světa byznysu. Parkování je zdarma a otevřeno je dle domluvy. Je to privátní prostor, který je vyhrazen jen pro lidi, kteří jsou na stejné vlně a chtějí tvořit věci, které mění svět k lepšímu.

Přes 250 metrů prosvětlených prostor se může stát vaší novou základnou pro rozběhnutí projektu, který třeba jednou změní svět. 

Chcete se přidat?

Co prostor nabízí:

 Výbava, která potěší každou kreativní duši

Přijít s nápadem, odejít s funkčním produktem a projektem. To je idea, kterou chceme naplnit. Dávno nám přitom nejde o výrobu zbytečných věcí, které nikomu nepomohou. Naším zaměřením je rozvíjení lidské kreativity, vzdělání a projekty, které mají pozitivní dopad na naši planetu a lidskou společnost. Pro takové budeme mít dveře vždy otevřené.

V  creative space najdete:

 • 3D tiskárnu
 • CNC 
 • LASER
 • VYSOKOTLAKÝ TEPELNÝ LIS
 • TISKÁRNA 6 in 1
 • PLOTER
 • 250 METRŮ NA PRÁCI
 • A DALŠÍ

Potřebujete jiné vybavení? Dejte vědět, občas splníme i tři přání...

Počkejte, to vlastně ještě není ani zdaleka vše...

Layer 40

 

PROSTOR, PODPORA, PENÍZE, TVOŘITVOST, ZÁBAVA

V tomhle závodě nejste sami.

Čeká na vás přes 250 metrů prostor a skvělé zázemí, v prostředí, které už inspirovalo nejednu chytrou hlavu. Pomůže vám také 15 let zkušeností s řízením projektů a vedením lidí. Lidé říkají, že to prý umím (viz. reference) a jsme skvělý tým, který žije tím, čemu věří. V naší práci dřímá energie všech živlů a vášeň pro tvoření skvělých věcí. Můžete se k nám přidat.

 • Validace nápadu.
 • Příprava podnikatelského záměru.
 • Konzultace k projektu.
 • Příprava marketingové strategie.
 • Sestavení produktové řady.
 • Konzultace k vývoji software a webů.
 • Kontakty na profíky z různých oborů.
 • Pomoc se zajištěním financování. 
 • Postavení a řízení firmy.

Víc hlav může být někdy přínos, jindy to je za trest. V Creative space máte jistotu, že najdete multifunkční chytré hlavy se sebereflexí a zdravou dávkou kritického myšlení a nezdolného optimismu. Kombinace, která se nevidí každý den. 

Co zaplatíte?

Prostory a zařízení poskytujeme pouze projektům, které mi připadají smysluplné. Prostory můžete využívat zdarma, pokud se zapojíte do našeho inkubačního programu. 

Prostě napište a domluvíme se :-).

 

Vytvořme společně něco úžasného.

Napište nám a zapojte se do inkubačního programu, který vám ušijeme na míru. 

Marek Michálek
Pred nedávnom som vstúpil do Samuelovho kurzu a bola to dobrá voľba. Dovtedy som vôbec nevedel, ako mám uchopiť svoj projekt; až keď som si prešiel kurz Projektove riadenie, mal som jasno. Vďaka kurzu som si spravil podrobný plán, ako postupovať, a všetko sa rozbehlo. Naučil som sa, ako písať magnety, ako robiť fb reklamu, sociálne siete, affiliate marketing atď. A to všetko naučí Sam aj vás. Tak nerobte chybu, akú som robil ja min. rok, že som len čítal milión blogov, ale dokopy som nič nerobil, a CHOĎTE DO AKCIE.

Ondřej Meier
Samuela jsem začal sledovat už od jeho začátků na internetu, kdy začal sdílet své postřehy a zkušenosti s affiliate marketingem. Je inspirující, kam se od té doby posunul a jaké výzvy dokázal zvládnout. Jeho kurzy hovoří za vše. Učí v nich přesně to, čím si sám prošel a díky čemu se dopracoval k takovým výdělkům, jaké dnes má. Jestli chcete začít vydělávat on-line, Samuelovy kurzy vám k tomu výrazně pomohou. Stačí jen jeho know-how použít na svůj projekt a výsledky se rychle dostaví.

David Kristen
Tak už jsem také uvnitř a musím upřímně přiznat, že mi až vyrazilo dech, kolik jsem toho za těch pár peněz dostal. Překvapily mě zejména neuvěřitelně propracované pracovní sešity. To jsem fakt koukal. Ty ve většině ostatních programů tvoří jen jakési křoví, ale tady jsou prostě nedílnou součástí celého programu a jde z nich silně cítit, jak moc to má Samuel do detailu propracované. U spousty ostatních on-line programů bývá právě ten problém, že člověk zhlédne videa, na pracovní sešity se vykašle… a nakonec to celé vyšumí do ztracena. Tady ale žádnou jinou alternativu nemám, prostě to musím vyplnit, musím jít do akce – a to je přesně ta motivace, co se mi líbí… A je velký rozdíl jen na něco čučet, anebo vzít si tužku a prolnout své vize s těmi Samuelovými… Člověk se až musí smát, když si vzpomene, kolik stálo odborné školení v mé bývalé firmě. Tam za to lítaly těžké desetitisíce, ale my to v dnešní době máme tady za pár korun na talíři – a ten přínos je neporovnatelný. Tahle doba mě prostě baví! Palec nahoru podobným programům a také všem, kdo mají odvahu učit se novým dovednostem! Protože o tom to celé je…

Roman Strouhal
Díky projektu Samuela Horneka jsem spustil své vlastní webové stránky. Na základě kurzu se má pracovní kariéra obrátila na stranu vlastního koníčka. „Koníček je mi prací a práce koníčkem“, navíc mě čeká asi největší projekt mého života a kariéry vůbec. Děkuji, Samueli

Peter Hrnčiar nWave s.r.o. Layer 37
Samuel s nami spolupracoval na pozícii externého manažéra pre projekt zameraný na zdravý životný štýl. Našu spoluprácu hodnotím ako veľmi prínosnú. Vyzdvihol by som predovšetkým Samuelovo skvelé nasadenie a osobný prístup k práci a k riešeniu problémov. Určite ho odporúčam ako vynikajúceho projektového manažéra a teším sa, že sa naše cesty opäť už čoskoro stretnú pri realizácii ďalších projektov.

Studyline s.r.o., jazykové pobyty v zahraničí Layer 38
Služby pana Horneka můžeme vřele doporučit. Poradil a zorganizoval nám správu našich prezentací na sociálních sítích, na které jsme neměli čas. Jeho přístup k práci je nadstandardní. Určitě doporučujeme!

.