+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
Dávám energii a svěží vítr projektům, které stojí za to tvořit. Samuel Hornek
mužské kruhy - muži mužům

Cesta Pravého Muže, změna ve Vašich domovech – již brzy

Říká se, že náš život je jako kniha. Pokud tomu tak je, máme jedinečnou možnost vepsat do ní několik důležitých řádků. Startuje projekt „Cesta Pravého Muže“ a bude to něco, co změní Český Internet navždy. Video projekt, za kterým stojí  sedm statečných mužů, přináší něco, co naše domovy potřebují a už dávno jsme na to zapomněli.

Musím říct, že „Cesta pravého muže“ tu není jenom pro chlapy. Je tu vlastně pro ženy. Protože muži mají v podvědomí uloženo mnoho chybných programů o tom, co dělá muže mužem a ženy pak po jejich boku „trpí“. Tenhle video projekt, tyhle předsudky nejen rozbije, ale doslova „postaví České mužství“ na zcela novou úroveň.

Kdo stojí za projektem Cesta pravého muže?

Jména jako Zdeněk Weber, Václav Němeček, David Kirš, Vladimír smutný  není  potřeba představovat. Další tři ESA v rukávu budou velkým překvapením a mají nám rozhodně co sdělit. Sedm týdnů, sedm příběhů, sedm úkolů a sedm cest, které udělají muže mužem a jejich ženy budou zase o něco šťastnější. Vychováváte děti? Možná právě tento projekt Vám pomůže vidět tohle poslání , úkol v jiném světle. Projekt vznikl velmi zajímavým způsobem. Sedm mužů, lektorů, koučů, byznysmenů, vědomých lídrů a bojovníků se postupně sešlo, aby dali dohromady projekt, který jsme potřebovali. Dlouhou dobu kolem sebe chodili (asi rok a půl), aby našli společnou řeč a výsledkem je tenhle zbrusu nový koncept, který je sice online, ale svým obsahem a kvalitou zpracování Vás vtáhne do příběhu.

OZ_728x90

Kurz cesta pravého muže čerpá inspiraci a zkušenosti  z více zdrojů: Mužské kruhy, Vědomý lídr, Moudrost mistrů bojových technik, knihy Cesta pravého muže, Dynamika bohatství a další techniky. Každý z lektorů má více jak sedmileté zkušenosti  a životní příběh, který stojí za vyslechnutí.

Proč doporučuji tenhle projekt?

Protože jsem si celý život myslel, že se musím starat o ostatní. Myšlenkou, že muž musí vést rodinu a starat se o štěstí a blaho ostatních bez ohledu na sebe, jsem si ničil život. Až později jsem pochopil, že abych mohl někoho učinit šťastným, musím se šťastným nejdříve stát já sám. Štěstí je energie a veškerá energie na planetě se přenáší. Nemůžeme štěstí dávat, když ho sami nemáme.

Nemůžeme byt šťastní, když nejsme sami sebou. Nemůžeme být šťastní, když nevíme kde jsme a co tu děláme. A nemůžeme být šťastní, když děláme něco, protože to po nás chtějí ostatní. Život musí jít od srdce. Musíme se nechat více vést svojí intuicí a méně dbát na „rozumné argumenty“ dnešní společnosti. Nebo Vám přijde dnešní společnost na 100% funkční???

 

Právě proto je tu tenhle VIDEO kurz cesta pravého muže, který ukazuje společnosti něco, na co jsme již dávno zapomněli.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Facebook komentáře

Zapojte se do diskuse!

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*