+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
cesta pravého muže

Cesta Pravého muže je úspěšný projekt. Buďte na Startu něčeho nového

Startuje něco, co v Čechách ještě nebylo. Startuje projekt cesta pravého muže a již dopředu je jasné, že bude mít obrovský úspěch. Přináší na internet něco, co tam ještě není. Možná se Vám to nebude líbit, možná budete nadšení. To nezjistíte, dokud to neuvidíte. Podívejte se na úvodní video Cestapravehomuze.cz a pak si můžete přečíst, jak vím, že tento projekt má úspěch i když tento článek píšu ještě před startem. Postavíme České mužství na novou úroveň.

Co je Cesta pravého muže?

Cesta pravého muže je trénink pro ženy i muže. Je to video příběh, dokument, trénink přenesený na internet aby se dostal ke všem, kteří chtějí pracovat na sobě a na svém vztahu s ostatními. Nevíte jak říct svému protějšku něco co ho nepotěší? Pak je projekt pro Vás. Nevíte jak zlepšit vaše milování? Dostanete konkrétní návod! Chcete změnit své postavení ve firmě? Zapracujete na tom v konkrétních bodech.

Uvidíte příběhy 7 lidí, které vystihují 7 cest v životě, po kterých kráčíte. Dostanete výzvu k akci. Mužská síla jde rovnou k jádru věci, proto neuvidíte žádné kecy okolo, ale jdete přímo po podstatě problému. Projekt nám ukazuje muže z jiného úhlu pohledu. Uvidíte, že dokonalý muž, kterého představuje společnost, není muž. Muž Společnosti se od Pravého muže velmi liší.

Sedm mužů, otců, lídrů, bojovníků a podnikatelů vám postupně představí 7 principů, 7 cest, 7 příběhů a 7 úkolů, kterými si musí projít každý z nás. Rozhodnutí je na Vás. Půjdete se také podívat na Cestu pravého muže?

Proč má projekt takový úspěch?

Projekt nese název jako stejnojmenná kniha Davida Deidy. Kniha Cesta opravdového muže se stala Bestsellerem nejen v Čechách. Ukazuje totiž mužství v jiném světle, než jak nám ho podsouvají média. V projektu jde především o muže, ale na své si přijdou hlavně ženy, protože každá žena chce mít po svém boku opravdového muže. Dalším důvodem úspěchu, je souhra týmů a způsob prezentace. Tým lektorů popisuji níže. Chod projektu a propagace stojí na třech pilířích. První pilíř jsou affiliate partneři (jen ti zkušení co nespamují). Druhý pilíř tvoří tým pod vedením Davida Kirše, který v uplynulých dvou letech stál za projekty s obraty v desítkách milionů. Třetí pilíř, ten nejdůležitější, je nový formát video prezentace. Videa natáčel kameraman, který točí snad 1/3 českých filmů a je to znát. Kdo jste ještě neviděl videa, tak si porovnejte rozdíl.

Kdo stojí za projektem Cesta pravého muže?

Lektoři:

  1. Otec a matka – Zdeněk Weber
  2. Dětství a puberta – Václav Němeček 
  3. Ženy a sexualita – Richard Vojík
  4. Vize a poslání – Vladimír Smutný
  5. Tělo a mužská síla – Martin Švihla 
  6. Talent a podnikání – Jan Polák
  7. Peníze a prosperita – David Kirš

Projekt se mi velmi líbí. Jelikož se mi poštěstilo a vyděl jsem některé části ještě před startem, můžu říct, že se máte na co těšit.

OZ_728x90

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Facebook komentáře

Zapojte se do diskuse!

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*