+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
Dávám energii a svěží vítr projektům, které stojí za to tvořit. Samuel Hornek

Až 300 km se jezdí na akci affiliate čtvrtek v Praze

9 ledna jsem se zúčastnil pravidelné akce „Affiliate čtvrtek, která se koná jednou měsíčně v Praze. Je to událost, kde se pravidelně schází online podnikatelé, marketéři, affiliate partneři i provozovatelé partnerských sítí a programů. Možná vás bude zajímat, proč sem jezdí lidé z celé České Republiky…

Jestli chcete podnikat na internetu tak časem zjistíte, že komunikace online nestačí. Jak váš dosah roste, potřebujete získat nové kontakty a strategické partnery se kterými se můžete vzájemně podporovat. Strategického partnera většinou ke spolupráci nepřemluvíte zasláním nabídky na jeho email. Je potřeba se vzájemně poznat a buď si sednete nebo ne. Potřebujete vybudovat vztah a důvěru. Právě k takovému navazování kontaktů je ideální akce Affiliate čtvrtek.
Není to samozřejmě jen o navazování kontaktů, pokaždé se odsouhlasí nějaké téma internetového podnikání, které se rozebírá. Pro nové partnery je to prostor pro získávání zkušeností a podmětů z jiných oborů. Určitě tedy akci affil. čtvrtek doporučuji, protože tahle událost trvale roste.

Kdo mě zaujal?

Do salónku, který byl rezervovaný, jsme se prakticky nevešli, bylo nás tam opravdu hodně a zřejmě se přesuneme do větších prostor. Nebudu tedy jmenovat všechny účastníky akce, ale vyjmenuji pár lidí, od kterých se pravidelně inspiruji a kteří sdílí veřejně své zkušenosti.
Na prvním místě bych jmenoval Františka Szabó, který je autorem webu Affilblog.cz a právě on jel do Prahy skoro 300 kilometrů jen kvůli této akci. Doporučuji se přihlásit k odběru jeho newsletterů, protože má na rozdíl ode mě trpělivost pravidelně informovat o změnách v provizních programech a informovat o nových příležitostech.
Člověk, který mě osobně zaujal nejvíce, je Michal Majgot. Michal píše web affilák.cz ale důvod proč mě zaujal je, že má podobné vhledy na podnikání. Hodně se věnuje minimalismu a to je podle mě způsob, jak se člověk může posunout v podnikání i v životě úplně nejdál. Čím méně věcí chcete dělat, tím efektivnější formy práce musíte vymyslet. Když se vám to povede, získáte fungující podnikání „na autopilota“, a taky svobodu. Svoboda je pro mě osobně nejvyšší metou bytí a tak Michalovi držím palce, ať dojde v tomto směru co nejdál. Své úspěchy i neúspěchy sdílí na webu Maigi.cz.

OZ_728x90

Samozřejmě se tu setkáte s podnikateli jako je Mário Roženský (autor Affilboxu), Tomáš Děkan autor konkurenčního kurzu o affiliate a provozovatel affiliate sítě Affilnet.cz. Potkáte tu Tomáše Ponera a mnoho dalších lidí,kteří rozhodně mají co sdělit. Vládne tu super atmosféra a máte možnost zde propagovat vlastní provizní program, nebo najít partnerský program vhodný k propagaci.

Co jsem se naučil?

Především jsem si uvědomil, že už jsem se toho hodně naučil. Metodou pokus omyl, testováním a zkoušením nových věcí jsem se za 1 rok neuvěřitelně posunul. Člověk má trošku potřebu se shazovat a říkat si, že toho ještě neumí dost. Do jisté míry je to pravda a je potřeba se neustále vzdělávat. V určité chvíli zjistíte, že je čas se podělit s ostatními o věci, které umíte a fungují vám. Zjistil jsem, že je potřeba chodit na vzdělávací akce, protože tam dostáváte zpětnou vazbu o tom co umíte i co ještě musíte zvládnout. Na affiliate čtvrtku je super, že je zdarma a i když se rozroste tak bude maximálně za nějaký drobný poplatek na zaplacení pronájmu větších prostor, ale nechci předbíhat. Momentálně se můžete přihlásit do skupiny na Facebooku a Mário už také zprovoznil webové stránky www.AffiliateCtvrtek.cz

Kam se ještě chystám?

Rozhodl jsem se chodit na takovéto akce pravidelně. V lednu jsou ještě nějaké srazy TOP affiliate partnerů z proběhlých kampaní. V  závěru měsíce tj. 23. ledna se koná Digital Summit, kam se jdu podívat. Leden je pro mě osobně měsícem internetu a vzdělávání a tak vás v závěru ještě pozvu na tréninková videa zdarma na www.mesicinternetu.cz

Jestli chcete více informací o Affiliate, přihlašte se k odběru novinek níže

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Facebook komentáře

Zapojte se do diskuse!

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*