+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)

Autor nejlepšího affiliate software Mário Roženský spustil výukový program pro úspěšné spuštění provizního systému.

O nejlepším affiliate software nepíši náhodou.  Affilbox – affiliate provizní program, který vytvořil Mário Roženský má na kontě ty největší kampaně v ČR a byly přes něj vyplaceny partnerům milionové částky.  Já se věnuji affiliate marketingu a úspěšně jsem propagoval řadu produktů, nikdy se mi ale nepropagovalo tak dobře, jako když měl majitel produktu nebo eshopu dobře připravený Affilbox.cz. To je moje zkušenost.

Affiliate Academy – Brána do úspěšného podnikání na internetu

Výukový online kurz Affiliate Academy není pro každého. Je určen online podnikatelům a majitelům eshopů, kteří si díky správně spuštěnému proviznímu systému mohou zvednout zisky o desítky procent. Ze zkušenosti téměř 500 uživatelů affilboxu vyplývá skutečnost, že zisk se zvedá až o 40% a u info produktů (online kurzy, školení, knihy) je to i 60%. To jsou peníze, které můžete získat navíc.

Velkou výhodou affiliate marketingu je pro eshopy a podnikatele fakt, že nemusí do této propagace příliš investovat. O většinu reklamních aktivit se totiž starají hlavně partneři, kteří propagují vaše produkty za provizi.

Můžu říct, že pokud chcete mít kvalitní partnery, kteří Vám nebudou kazit pověst, ale naopak budou věrně a dobře propagovat Vaší značku, musíte mít dobře nastavený a zpracovaný provizní affiliate program. A jak nastavit a spustit svůj provizní affiliate software se dozvíte právě v Affiliate Academy.

OZ_728x90

V kurzu A.Academy se naučíte:

  1. Připravit provizní program
  2. Pracovat s partnery
  3. Spravovat provizní program

BONUSY K AFFILIATE ACADEMY:

  • Licence software AffilBox na půl roku v hodnotě 2.495 Kč
  • Vzorové obchodní podmínky v hodnotě 990 Kč
  • Komunikační mapu s partnery v hodnotě 990 Kč
  • Video „Jak nastavit AffilBox pro Info-produkt“ v hodnotě 990 Kč

Pravdou je, že pokud chcete mít úspěšný provizní program, musíte mít dobře spravovaný affilbox s affiliate manažerem schopný vést tým provizních partnerů. Kromě toho potřebujete mít i dobré partnery a těch je málo „jako šafránu“. Každý affiliate marketér, který vydělává nějaké skutečné peníze, má určitý okruh témat které je schopen propagovat. Sehnat dobré marketéry z vašeho oboru je tedy klíčové. Většina partnerů 80-90% vám totiž přinesou jen nějakých 10-20% obratu z provizního systému (Paretovo pravidlo funguje i zde). Pokud tedy affiliate software špatně nastavíte, můžete místo dalšího příjmu získat jen více práce.

Pokud se chcete vyhnout všem nástrahám, které prodej přes provizní partnery představuje, Vstupte do Affiliate Academy.

Získáte provizní affiliate systém na půl roku ZDARMA, vzorové obchodní podmínky a velmi důležitou „komunikační mapu s partnery.

Již brzy také naučím vaše partnery, jak nelépe vydělávat na affiliate marketingu. Přihlaste se k odběru novinek a doporučte svým partnerům vzdělávání, které zvedne příjmy jim i Vám ve vašem provizním programu.

Já patřím mezi 20 nejlepších affiliate partnerů ve svém oboru a za poslední 4 měsíce jsme vydělali pro provozovatele provizních systémů kolem 10 000 000 korun. Vyhrál jsem i řadu cen a odměn pro nejlepší partnery. Proto jsem se rozhodl připravit návod pro začínající affiliate partnery. Naučí se i nové techniky, které v Čechách téměř žádný affiliate partner nedělá. Vše bude zde na webu.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Facebook komentáře

Zapojte se do diskuse!

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*