+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
Dávám energii a svěží vítr projektům, které stojí za to tvořit. Samuel Hornek

Affiliate software na provizní program eshopu

affiliate software v češtině pro váš eshop

Affiliate marketing > Připravte Eshop na Vánoční nářez

affiliate software v češtině pro váš eshop

Zvedněte tržby o 30% až 40% díky affiliate marketingu. Chcete svůj byznys na internetu rozjet co nejrychleji, bez velkých investic do online marketingu, PPC kampaní a SEO optimalizace, zvažte přínosy vlastního provizního systému.

 • Nízké počáteční náklady
 • Stabilní nárůst tržeb
 • Snížení nákladů za PPC marketing
 • Navýšení počtu zpětných odkazů
 • Zlepšení SEO, díky spárování webů
 • Marketérům platíte až za výsledek
 • Celkové zviditelnění na internetu
 • Dlouhodobý efekt affiliate marketingu
 • Spuštění affiliate programu v češtině do 1 týdne

V zahraničí je affiliate marketing nejrozšířenější způsob propagace eshopů a produktů, který nevyžaduje velké počáteční výdaje, a platí se až za výsledek. V Čechách je to pro váš byznys obrovská příležitost, protože vlastní provizní program má nasazeno méně než 5% eshopů. Rozjetí vlastního provizního systému trvá 2 až 3 měsíce. Po rozjetí affiliate programu se, na základě statistických údajů, zvedne počet objednávek o 30 až 40%. Jestli chcete ve vánočním období zvýšit tržby, ušetřit za ppc a mít své bannery na více místech, je právě teď čas. vstoupit do Affiliate Academy, získat provizní software na 6 měsíců zdarma a další bonusy.

Pokud nevíte, co je to affiliate marketing, tak je to jedna z nejlepších forem reklamy na internetu. Affiliate funguje na bázi provizního programu a spolupráci mezi inzerentem a partnerem. Pokud máte eshop, webové stránky, jste inzerent (ten kdo spouští provizní systém). Partner je člověk, který Vás propaguje a doporučuje vaše zboží  na internetu. Na affiliate systém se tedy můžeme dívat z pohledu partnera, nebo inzerenta. Vy jste inzerent. Využijte možnosti affiliate marketingu a získejte affiliate software pro svůj web.

Jestli si nejste jistí, zda zvládnete nastavit affiliate program a implementovat software do svého eshopu, nebojte se. Se vším Vám pomůže technické oddělení. Pro všechny zájemce o affiliate marketing je spuštěna první škola affiliate marketingu. Přihlásit se můžete zdarma už nyní.

Co se naučíte?

 • Jak spustit provizní program
 • Jak nastavit obchodní podmínky
 • Jak nastavit provize a systém odměňování
 • Jak najít schopné partnery
 • Jak komunikovat s partnery
 • Jak vytěžit z provizního programu co nejvíce
 • DÁME VÁM BONUSY K CELÉ AKADEMII

Jestli se teď rozhodnete absolvovat školu affiliate = Affiliate Academy, získáte tyto bonusy:

 1. Licence software AffilBox na půl roku v hodnotě 2.495 Kč
 2. Vzorové obchodní podmínky v hodnotě 990 Kč
 3. Komunikační mapu s partnery v hodnotě 990 Kč
 4. Video „Jak nastavit AffilBox pro Info-produkt“ v hodnotě 990 Kč

>>Spusťte jedinečný online kurz Affiliate Academy – Zjistěte jak spustit český affiliate software a získáte bonusy za 5 470 Kč
728x90.gif

Affiliate software

K tomu abyste mohli spustit vlastní provizní program a získat spolehlivé partnery je zapotřebí mít kvalitní software, který bude fungovat bez chyb a bude přehledný pro vaše partnery. V dnešní době máte 3 možnosti:

 • Nechat si naprogramovat vlastní affiliate program. (velmi nákladné a zdlouhavé, partneři se musí zorientovat).
 • Pronajmout si zahraniční affiliate software. (Nevhodné pro jazykové “neandrtálce” jako jsem já, ne všechny části jsou přeložené do Češtiny – komplikace pro partnery)
 • Vyzkoušet jediný Český Affiliate software

Ze zkušenosti můžu říct, že affilbox – již zmíněný Český affiliate software mi plně vyhovuje. Velmi mi vyhovuje ze strany partnera. Přes Affilbox měsíčně vyúčtuji přes 50 000 Kč a to nejsem zdaleka sám.nástěnka výřez
Ze strany inzerenta se mi líbí jeho jednoduchost, intuitivnost, velká možnost úprav v menu a samozřejmě velmi kvalitní Český servis pro klienty, který zajišťuje Mário Roženský – autor provizního systému.

Jak vypadá Affiliate software uvnitř – uživatelské rozhraní

 Příběh Autora software Affilbox.cz

Mário Roženský
Mário Roženský

Tak jako jiné příběhy, i vznik Českého affiliate software, začíná lidskou potřebou. Tentokrát to byl Mário Roženský, který hledal pro své projekty nejvhodnější provizní program – software. Tehdy však na internetu žádný nebyl a český trh byl odkázán na zahraniční pomoc. Mário Roženský velmi rychle pochopil, že zde je služba, kterou lidé potřebují jako sůl a úkolu se zhostil. V západních zemích má totiž provizní program 9 z 10 eshopů. V Čechách je poměr obrácený – 9 z 10 eshopů nemá vlastní affiliate program. To se ale změní :).

Mário Roženský tedy spustil Český affiliate software, který si můžete pronajmout a máte možnost si ho vyzkoušet na měsíc zdarma. Přes affilbox se dodneška vyfakturovalo asi 90 milonů korun. Je kompletně v Češtině a můžete v něm zpravovat provizní programy pro více eshopů najednou. Kromě vývoje software píše Mário svůj blog, kde najdete zajímavé informace o podnikání na internetu a affiliate marketingu všeobecně.

Pokud si nevíte rady se spuštěním provizního systému. Je tu pro Vás Affiliate Academie, kde se v několika jednoduchých krocích naučíte” jak na to”. Kurzem Vás provede Mário Roženský a jako dárek obdržíte affiliate software na 6 měsíců zdarma a obchodní podmínky v hodnotě 990 Kč jako bonus.

Jak spustit vlastní affiliate program

728x90-2.gif

Vyzkoušejte Affilbox na měsíc zdarma:

745x100-animated.gif