+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)

Affiliate škola návyků a Bonusová soutěž

škola návyků

5 ledna STARTUJE ŠKOLA NÁVYKŮ, kterou Pavel Říha rozšířil o zkušenosti z předloňské Akademie návyků. Jak to bývá u všech velkých kampaní, i zde je štědrý provizní program. A protože projekt mě osobně velmi oslovuje, podpořil jsem motivaci partnerů a účastníků mého kurzu affiliate motivační soutěží o ceny za desítky tisíc.

Odměny pro partnery v podobě provizí 2 000 až 6 000 Kč

Odměny pro prvních 15 partnerů:

Cesta do Himalájí pro dvě osoby, jízda Ferrari, Flyboarding, seskok padákem, let balonem, večeře v oblacích atd..
PROJEKT PODPOŘÍM MOTIVAČNÍ SOUTĚŽÍ PRO VÁS.

Škola návyků je online trénink, který prakticky učí jak změnit své návyky a zlozvyky a nahradit je pozitivními návyky. ŠKOLA NÁVYKŮ je trénink, který učí věci, které kdybych nezvládl já sám, minulý rok jsem zkrachoval. Místo toho jsem změnil své návyky, změnil způsob práce a dnes se mi skutečně daří.

Osobně teď pracuji na jiných projektech a tak nemám tolik času projekt podpořit. Ale protože jste tu vy, podpořím ho tím, že rozdám dárky partnerům, které přivedu a kteří se opravdu aktivně zapojí do propagace. Je to zajímavé?

Stačí se zaregistrovat jako Partner přes tento odkaz http://affiliate.skolanavyku.cz/?a_box=zd9sq3ab

ANO. Musí to být přes mé affil ID, protože jen takto registrovaní soutěží o další ceny. Každý partner, který přivede alespoň jednoho účastníka, jde do mého slosování o BALÍK PENĚZ.

Mám nastavenou odměnu za přivedené partnery, protože Pavel ví, že mám kurz o affiliate a že učím partnery jak se vyhnout spamu. Celou odměnu z referralů, vyhraje jeden vylosovaný subpartner. Vyhrát může každý, kdo přivede alespoň jednoho účastníka (1 konverzi). To je fér. Pokud přivedete alespoň jednoho platícího účastníka tréninku, postupujete do slosování o balík peněz, který se v této kampani může dostat opravdu vysoko. 

Příklad: Pokud jako partneři přivedete dohromady jen 50 účastníků do základního tréninku, odnesete si na provizích 100 000 Kč od Pavla a jeden z Vás vyhraje 10 000 Kč ode mě. U prémiového tréninku by to bylo 300 000 Kč a 30 000 Kč. Čím více se Vás zapojí, tím větší bude odměna v této soutěži, kde nezáleží na pořadí.“

Odměna pro nejlepšího
Nejlepší partner, kterého zaregistruji, vyhraje vstupenku na Digital Summit 2014 a bude mi dělat společnost. Dárek za 12 000 Kč pro toho, kdo podpoří projekt Pavla Říhy Škola návyků 2014.

Proč to dělám?
1. Je to dárek pro Vás
2. Změna návyků je klíčovým faktorem i mého úspěchu
3. Vstupenka na Digital Summit, kterou mám navíc, může někomu z vás skutečně změnit život.

To jsou tři důvody proč se zaregistrovat jako partner školy návyků: http://affiliate.skolanavyku.cz/?a_box=zd9sq3ab

Věřím, že je to super dárek a motivace Proč začít s affiliate marketingem. Loni touto dobou jsem o affiliate nevěděl skoro nic. Dnes, díky vzdělávání a testování nových způsobů, vydělávám víc než je průměrný plat v ČR, jen jako affiliate partner. Zkuste to taky.

CÍLEM SOUTĚŽE JE PŘIVÉST NOVÉ PARTNERY. Dát lidem novou příležitost. POKUD JIŽ V AFFILIATE PROGRAMU PŘIHLÁŠENÍ JSTE, HRAJETE O STANDARTNÍ I TAK ŠTĚDRÉ ODMĚNY. Bylo by nefér přihlašovat se ještě jednou pod někoho jiného. affiliate škola návyků