+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
Dávám energii a svěží vítr projektům, které stojí za to tvořit. Samuel Hornek
affiliate škola návyků

Affiliate program škola návyků je ZLATÝ DŮL

Pokud chcete těžit z ozkoušených strategií, tak zbystřete. Můžete se totiž stát affiliate partnerem Školy návyků, kterou předloni vidělo přes 15 000 lidí. Letos tipuji minimálně trojnásobek a provize rozhodně stojí za pozornost. Pavel Říha a manažer provizního programu Mário Roženský jsou opravdoví profíci a tak se partneři mohou těšit na pohádkové odměny.

O čem to celé je? Škola návyků je 10 týdenní tréninkový program, který učí jak své zlozvyky vyměnit za užitečné návyky. Letos je vylepšený o zkušenosti z předloňské akademie a po technické stránce ho Pavel a Mário dovedli téměř k dokonalosti. Kurz absolvoval třeba Jan Kvasnička (pro mě velká autorita) a na svém blogu o tom psal pěknou reportáž. Osobně to beru jako ozkoušenou věc a nevidím důvod se jako partner nezapojit.

OZ_728x90

Kdo se žene jen za penězi, toho zklamu, nejspíše neuspěje. Stejně jako u jiných kampaní, předpokládám že i zde si 80% partnerů odnese 0 Kč. Do propagace tohoto kurzu je potřeba zapojit víc než jen traffic. Pokud se vám to podaří, čekají na vás provize 2 000 až 6 000 a odměny pro TOP 15 partnerů.

To ale není všechno…

Pavel Říha připravil motivační vychytávku pro partnery

Představte si, že vám stačí jen tři konverze a můžete vyhrát cenu pro nejlepšího partnera „Zájezd do Himalájí pro dvě osoby”. (tedy teoreticky) Ceny pro nejlepších 15 partnerů budou rozlosovány podle velmi dobře promyšleného klíče.

Moje motivační vychytávka

Protože jsem sám razantně změnil návyky a přineslo mi to ovoce, rád projekt podpořím. Pavel Říha mě několika projekty přesvědčil, že má lidem co nabídnout. Mária Roženského a jeho Affilbox netřeba představovat. 

Sám jsem dost vytížený a tak mám pouze motivační soutěž pro mé čtenáře a aktivní partnery, účastníky kurzu affiliate. Jde o ceny za desítky tisíc a vyhrát může každý, kdo projekt podpoří.

Chcete další motivační soutěže pro affiliate partnery? Přihlaste se do emailového formuláře zde pod článkem

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Facebook komentáře

Zapojte se do diskuse!

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*