+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
Kurzy pro radost 1

Affiliate program pro radost i peníze

26.10 2013 Žádný komentář

Proč já vlastně dělám ten affiliate marketing?? Je to jednoduché, propagace kvalitních a někdy i kontroverzních projektů mě baví, nemusím pracovat 8 hodin denně a ještě si přijdu na slušné peníze. Dneska Vám představím provizní systém, kde na Vás čeká zábava, dlouhá cookies a hodně zajímavé provize 20%. Navíc je po tomhle projektu poptávka a minimální konkurence affiliate partnerů. Prostě další práce pro zábavu.

Můžete se vydat na stejnou cestu jako Ewen Chia (jeden z nejžádanějších řečníků o marketingu na světě). Který vydělal svůj první milion dolarů na affiliate marketingu. Třeba Vám k tomu pomůže málo známý affiliate program s provizí od 110 do 300 Kč za jedinou objednávku. Pro kvalitní partnery je navíc připraveno navýšení provize na 30%. O co že se to jedná??
Projekt se jmenuje Kurzy pro radost. Na adrese www.kurzyproradost.cz najdete širokou paletu online kurzů: od ručních prací, až po sporty, time management, sebokoučování nebo kurzy fotografování.
Co affiliate systém nabízí??
Z každého prodaného kurzu máte 20-30%….110 až 300 Kč při 20%
Délka cookies je 180 dní – Půl roku si sytém pamatuje, že jste návštěvníka pozvali vy.
Provize z podpartnera 10% – Znáte někoho kdo má tematické webové stránky na některý kurz? Pozvěte ho přes svůj kód a získáte 10% z jeho výdělku. Dejte lidem vědět o této příležitosti. (Počet dotazů ve vyhledávačích na kurzy pro radost je ve stovkách měsíčně).
Vynikající podpora na emailu. Velmi si cením affiliate programů u kterých affiliate manažer něco dělá, posílá informace o nových kurzech, způsobech propagace a vyučuje začátečníky „jak vydělávat na internetu“.
Více o projektu Vám prozradí autor a toto video


Kurzy pro radost 1kurzy pro radost 2


kurzyproradost.cz 3

www.kurzyproradost.czwww.kurzy-pro-radost.cz 5
Registrace jako affiliate partner
Buďte jako Ewen CHia a staňte se affiliate marketérem. Já jsem začal v Březnu a dnes jsem na desítkách tisíc za měsíc. I vy můžete>>>

OZ_728x90

Přihlaste se k odběru affiliate novinek.

*
Email:
   Jméno:
  Vaše data jsou v bezpečí – SmartEmailing.cz

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Facebook komentáře

Zapojte se do diskuse!

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*