+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)

Peníze pro podnikatele

Uvolněte rychle finance a získejte provozní kapitál

Peníze jsou pro fungování firmy stejně důležité jako kyslík k životu.

Jen málo lidí chápe, o čem podnikání vlastně je. Získat peníze do podnikání a rozjet firmu je jedna věc. Udržet se nad vodou, i když se zrovna nedaří, je věc o něco těžší. Firma se totiž může dostat do těžkostí, i když se jí celkem daří. Stačí pár nezaplacených velkých faktur od odběratelů, doplatek na DPH – a už se ocitáte na tenkém ledě. Růst a překonat těžkosti vám pak pomůže jen uvolnění provozního kapitálu – volná likvidita pro pokrytí výdajů a rozvoj firmy.

Peníze pro firmu už do dvou dnů

Jednou z možností jak získat až 50 miliónů korun do podnikání je Acema půjčka. Jsou schopni uvolnit pro vás až 10 milionů do dvou dnů a jsou jedni z nejlepších poskytovatelů nebankovního financování pro podnikatele.

Banka podnikatele často akorát nasere

V Čechách je nás 991 446 živnostníků a přes 411 tisíc firem. Velké firmy nás pomalu likvidují tím, že platí faktury soustavně po splatnosti (průměr je 45 dní), a když si chcete sáhnout na externí zdroje financování, dostanete se u banky do šíleného kolotoče, projíždějí registry a chtějí hromadu papírů; taky chtějí vidět vysoké daňové přiznání, jenže – ruku na srdce – cílem podnikatele není podávat vysoká daňová přiznání, ale spíše reinvestovat peníze do podnikání a růst. To je často kámen úrazu. Naštěstí jsou na trhu partneři, kteří se specializují na financování podnikatelských projektů, takže tenhle aspekt chápou.

PA_sell_page_2

Samuel Hornek
Projektový manažer, autor publikace Konec trablům, vzdělávacích programů pro podnikatele.

Začínal v roce 2005 jako vyučený číšník s půjčkou 150 000 Kč. Dnes organizuje největší kampaně svého druhu, které oslovují statisíce lidí. Pro své klienty za poslední dva roky zajistil tržby přes 20 milionů korun.

Pomáhá podnikatelům dostat jejich projekty do zajímavých čísel.

Program Acema Business FINANCE 2016

 • Peníze pro rozšíření i záchranu podnikání.
 • Do 2 dnů až 10 mil..Acema půjčky reference
 • Vyplacení a zastavení exekucí.
 • Dluhy na SP, ZP, DPH apod.
 • Investice do rozvoje, navýšení cash flow.
 • Pohledávky po splatnosti.
 • Bez nutnosti ručit nemovitým majetkem.
 • Nikdy žádné poplatky předem!

Vyplňte formulář vpravo a zjistěte kolik můžete získat do svého podnikání.

Acema zkušenosti má!

Partner Acema Credit Czech, a.s. má 16 let zkušenosti s investováním úvěrů a faktoringu pro firemní klientelu. Vstupem zahraničního investora se stala lídrem na trhu a řeší i podnikatelské trable, které jiní řeší jen obtížně a situace, kdy se na vás banka vykašle.

Získáte tak možnost uvolnit kapitál bez zdlouhavého papírování, bez nahlížení do registrů a běžných nepříjemných formalit.

Díky tomu se můžete věnovat tomu nejdůležitějšímu a tím je vaše podnikání.

 1. Neplatíte ŽÁDNÉ POPLATKY PŘEDEM!
 2. Peníze už do dvou dnů na podnikání i pro sebe.
 3. 16 let zkušeností.
 4. Nadstandartní faktoring.
 5. rychlé vyřízení bez administrativních komplikací.

Získejte výhodně úvěr

... formulář ACEMA Credit ...


U nebankovních půjček je samozřejmě potřeba se mít na pozoru. Než člověk něco podepíše, má si to dvakrát pročíst a třikrát přeměřit zda na splátky má. To je snad jasné. Společnost Acema poskytuje půjčky 16 let a vyhrála test úvěrových firem pro iDnes.cz.

Na internetu se dočtete pár negativních recenzí, sám jsem si je důkladně prošel. Faktem je, že získáváte půjčku, aniž byste dokládali informace z registrů a ručíte nemovitým (dům, sklad) či movitým majetkem (auta, stroje). Pokud splácíte řádně, nedostanete se do žádných potíží. Fixace úroku je na 1 rok a následně na další tři roky.

Acema zkušenosti

Je Acema půjčka podvod?

Pokud chcete či potřebujete rychle získat do podnikání volnou likviditu a jste schopni úvěr splácet, je to vhodné řešení. Proto si to dobře spočítejte. Ručíte svým majetkem, takže je to vážné rozhodnutí. Rozhodně se ale jedná o velmi dobrou půjčku s jasně danými pravidly – a pokud je dodržíte, není žádný problém. Acema půjčka má přibližně stejné úroky jako běžný bankovní úvěr a je to právě proto, že má pro podnikatele nadstandartně připravené podmínky a je schopná do vašich projektů nainvestovat až 50 milionů korun.

Acema půjčky reference