+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
Dávám energii a svěží vítr projektům, které stojí za to tvořit. Samuel Hornek
df

80 kurzů do úplného uzavření Progres Akademie

10.12 2017 Žádný komentář

Blíží se Nový rok a s ním téměř všichni řešíme dokončování věcí započatých a spřádáme plány na rok následující. Ani já nejsem výjimkou a vše sepíši v samostatném článku. Než ale budu moci začít nové věci, je potřeba některé věci ukončit. Jednou z nich je veřejné členství v on-line kurzech.

Kolik času si vyhradíte jako investici do budoucnosti?

Když lidé přemýšlí o investici do budoucna, napadnou je hlavně finanční produkty typu “penzijního pojištění”. Jen málo lidí přemýšlí o svém volném času, jako kapitálu. Momentálně mám v průměru (mimo víkendů), přibližně 2 hodiny volného času denně. Což není ani málo, ani moc, ale tento čas dělím mezi několik aktivit.

Dobrá poznámka asi je, že “volný čas” pro mě znamená čas, který můžu využít navíc k práci na svých projektech, knize nebo k osobnímu růstu (vzdělávání, cvičení atp.). Protože jsem si loni nastavil nějaké směrování na cca 2 roky dopředu (dál nevidím) je třeba některé aktivity osekat. Ale co?

Je potřeba koncentrovat pozornost

Moje on-line kurzy využilo 920 účastníků. Pro mě to ale není tak, že prodám kurz, dodám přístupové údaje a čus, zbylou komunikaci za mě vyřeší asistentka. S účastníky komunikuji přímo já a snažím se, pokud to jde, dávat maximální podporu. Někdo ji nepotřebuje, někdo ji ani nevyžaduje, někdo ano. Každopádně to ve výsledku znamená, že musím současně myslet například na 10 projektů a přemýšlet o tom, co bude nejvhodnější řešení.

Bohužel nejsem jogín a tak mi přes den běhá mysl mezi těmito projekty, prací, rodinou a knihou. “Leaserové soustřeďovávání” není moje silná stránka. Proto se potřebuji soustředit na méně věcí.

 Posledních 80 míst před definitivním uzavřením

A protože mi nedává smysl prodávat takto obsáhlý kurz bez osobní podpory (alespoň e-mailové) kurz definitivně uzavřu. Následně se lidem uvnitř budu ještě 6 měsíců věnovat. Přijde mi to nejvíce fér jak vůči mě, tak vůči účastníkům. Přesně před rokem jsem začal propagaci celého kurzu utlumovat s cílem dosáhnout tohoto stavu.

Snad již brzy budu moci představit více o projektech, kvůli kterým tomu tak je.

 

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Facebook komentáře

Zapojte se do diskuse!

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*