7 tipů jak začít okamžitě růst a vydělávat díky internetu

Podívejte se na celé video

Získejte 6+1 tipů pro větší zisky

Získejte možnost více prosperovat díky internetu.

Získat kurz + bonusy

Na Samuelův blog jsem se dostal na doporučení a díky jeho prvnímu kurzu zjistil, jak to v online světě funguje a vydělal první peníze. Dnes si, i díky němu, vydělávám desítky tisíc korun měsíčně. Proto ho mohu s klidným srdcem doporučit, je to profesionál.

Tomáš Karásek
prodejce zboží na Amazonu

Než jsem poznal Samuela, dělal jsem na internetu spousty aktivit, které nikam nevedly. Sam mi tevřel oči a nasměroval správným směrem. Díky jeho znalostem a skvělé strategii se vše změnilo. Nyní si díky internetu vydělám několikanásobně více a navíc je to zábava. Samuel je skvělý stratég, manager, kouč a psycholog a jeho programy (kurzy) vás vystřelí vzhůru, stejně tak, jako mě. Za to dám ruku do ohně. 

Filip Wybraniec
obchodní ředitel

Samuel je výborný projektový manažer, se kterým je radost pracovat. Dobrými nápady a bohatými zkušenostmi dokáže pozvednout jakýkoliv projekt na mnohem vyšší úroveň. Spolupráce s ním mi navíc během 4 měsíců přinesla zakázky v hodnotě víc než 120 tisíc korun.

Jan Jindra
grafický designer

00dní
:
00hodin
:
00minut
:
00vteřin

Objednejte DNES a ještě získáte!

Kurz Projektové řízení

Jak naplánovat úspěšný projekt

 • Plánování, plnění cílů, priority
 • Pravidla oblíbených produktů
 • Marketingové strategie
 • Jak získat kopu zákazníků
 • Jak vést tým k prosperitě

K dnešní objednávce zdarma.

Vše nabízím se 100% garancí návratnosti investice nebo vrácení peněz.

Získat teď svůj kurz

PA_sell_page_2
Samuel Hornek Projektový manažer milionových kampaní, autor e-knihy Konec trablům! Začínal v roce 2005 jako vyučený číšník a s půjčkou 150 000 Kč. Postupně zrealizoval přes deset projektů, díky kterým získal zkušenosti i peníze na kvalitní vzdělání a na testování nových technik a postupů. Dnes organizuje a propaguje největší kampaně svého druhu, které oslovují statisíce lidí v Čechách i na Slovensku. Pro své klienty za posledních 18 měsíců zajistil tržby přesahující čtrnáct milionů korun. Vyvíjí aplikace pro snadnější a rychlejší start podnikání. Aktivně se podílí na osvětě a vzdělávání dětí i dospělých.
 

Co zásadního se naučíte?

Online kurz Progress Academy vás krok za krokem provede realizací projektu, díky kterému vaše podnikání poroste i kdybyste realizovali jen základní body v programu. Například se dozvíte:

 • Jak znásobit svou hodnotu, aby Vám lidé rádi platili více
 • Jak plánovat projekt a úspěšně ho vést
 • Vytvořit si více úrovní příjmů
 • Jak vytvořit web bez zbytečných nákladů
 • Sestavit produktovou řadu, která se dobře prodává
 • Vytvářet vlastní produkty
 • Úspěšně se prodat na trhu
 • Sestavíme akční plán a vše uvedeme do praxe

a mnoho dalšího....

seo

Jako bonus kurz „Základy SEO optimalizace”

Jedině tak bude Váš web dohledatelný na internetu a dlouhodobě porostete. Jen v tomto kurzu najdete 14 videí plných informací, které vás posunou na novou metu v podnikání na internetu. K tomu vás čekají další bonusové materiály a diskuzní členská sekce s osobní podporou.

vyděláte 2 více nebo neplátíte

Na vzdělání touto formou jsou výborné ohlasy. Proto také garantuji, že pokud zrealizujete základní kroky v kurzu, znásobíte svou investici do 12 měsíců. I s BONUSY Vás čeká 28 videí a pracovní skripta a sešity, které vás provedou vším, co potřebujete vědět o vydělávání peněz díky internetu.

Za tento kurz s bonusy dnes platíte jen 2 420 Kč místo 11 455 Kč

K tomu bonusy, 50+ videí, interaktivní skripta, pracovní sešity, doživotní přístupy s diskuzním fórem a mou osobní podporou. 

"Za 10 let podnikání jsem se naučil hodně, ale nejvíc mě naučil až internet".

 

FAQ – nejčastější dotazy

Potřebuji mít k tréninku webové stránky?

K samotnému tréninku stránky nepotřebujete, ale pokud chcete začít vydělávat online, dříve nebo později je založíte. Vydělávat online sice můžete i bez nich a však se správně postaveným prodejním automatem – webem, vždy vyděláte více. Pokud již webové stránky máte, tak je v kurzu vylepšíme. Pokud teprve začínáte, webové stránky založíme v kurzu.

Jak funguje garance pro vrácení peněz?

Ta první je v celku běžná, kdy máte ze zákona právo na vrácení zboží bez udání důvodu. Garance začíná plynout od obdržení přístupových údajů emailem.
Lepší garance je ta roční. Garantuji minimálně zdvojnásobení investice do 12 měsíců od spuštění tréninku. Pokud byste chtěli vrátit peníze, společně projdeme pracovní sešit a akční kroky, které jste měli zrealizovat. Pokud jste je splnily a nemělo to výsledky, peníze dostanete zpět.

Můžu do tréninku vstoupit, když nepodnikám?

Ano, online kurz je sestaven tak, abyste mohli jít krok za krokem. Je tam celý jeden modul, který vás provede oblastmi, kde si na internetu můžete jenom přivydělat, ale velmi slušné peníze.

Budu si muset k vydělávání kupovat další produkty?

Záleží na konkrétní situaci. Na internetu můžete vydělávat i s nástroji zdarma, ale výše vašich výnosů bude velmi omezená. Jak porostete, je přirozenou součástí růstu i moudré investování do aplikací, webových stránek a tvorby vlastních produktů. Začít tedy můžete zdarma a další peníze investovat až z vydělaných peněz.

Kolik času mi trénink zabere?

Kurz je sestaven tak, abyste se mohli vzdělávat podle svých možností. Ideálně přibližně 20–30 minut denně, abyste vše mohli ihned uvádět do praxe. Čas a délka studia je ovšem čistě ve vaší režii.