+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)

6 Měsíců k úspěchu – kvalifikace

Gratuluji!

Prošli jste úspěšně vstupní kvalifikací a bude mi ctí s Vámi za 6 měsíců zvednout křivky Vašeho podnikání do výšky, díky VIP mentoringovému programu

Aktuálně jsou ještě volná místa

Teď je na čase vyplnit a odeslat objednávku níže a stát se tak součástí nové třídy podnikatelů, kteří rostou do krásy a bohatství.
Počet míst ve VIP programu je omezen, aby byla zajištěna kvalita a 100% úspěšnost každého absolventa.

Upozornění: Vyhrazuji si právo z tréninku vyřadit neaktivní studenty, kteří neplní dohodnuté a společně naplánované kroky, které budou řádně zaznamenány v pracovní složce nebo v emailové komunikaci.

PA_sell_page_2

Samuel Hornek
Projektový manažer milionových kampaní, autor publikace Konec trablům!

Začínal v roce 2005 jako vyučený číšník a s půjčkou 150 000 Kč. Dnes organizuje a propaguje největší kampaně svého druhu. Pro své klienty již zajistil tržby v desítkách milionů korun.

6 MĚSÍCŮ K ÚSPĚCHU

VIP mentoringový program obsahuje:

i1 Vstupní konzultace

i2 Týdenní pracovní úkoly a mentoring

i3 Každých 14 dní individuální konzultaci

i4 E-mailovou a telefonickou podporu

i5 Individuální podporu mého týmu v rozsahu 10 hodin

i6 Členská sekce

i7 Přístup ke všem online tréninkům z Progress Academy

i8 Závěrečná oslava v Praze

i1bVstupní konzultace

Individuální osobní konzultace po skypu, telefonu či osobně v Pražské kanceláři. Probereme aktuální situaci a kroky, které jste již absolvovali. Následně si projdu váš projekt a zašlu vám bodovou osnovu individuálního plánu, na kterém budeme pracovat.

i2bTýdenní pracovní úkoly a mentoring

V členské sekci dostanete týdenní úkol s popisem jednotlivých kroků, vysvětlivky a důležité odkazy. Některé úkoly budou na 14 dní, jiné budou doplněné o video. Na každý úkol dostanete upozornění emailem.

i3bOsobní konzultaci každých 14 dní

Podle domluveného časového rozvrhu budete mít k dispozici buď 1×2 hodiny nebo 2×1 hodinu konzultací do měsíce, kde probereme vše, co potřebujete vědět k úspěšné realizaci jednotlivých kroků. Předám Vám ty nejlepší kontakty a know how, do kterého jsem investoval již přes milion korun. A to nepřeháním. Běžně by Vás tato konzultace stála 5 tisíc, ale zde je součástí VIP balíčku.

i4bE-mailovou a telefonickou podporu

Kdykoliv před Vámi bude obtížné rozhodnutí, můžete (v rozumné denní hodině) zavolat a probrat co Vás trápí. Na každý Váš email odpovím já osobně ve svém
volném čase, žádná asistentka ani sekretářka.

i6bČlenská sekce

Každý účastník má přístup do členské sekce, kde jsou zveřejněny materiály pro týdenní úkoly. Můžete zde pokládat dotazy a diskutovat mezi sebou.

i7bPřístup k online tréninkům z Progress Academy

Kromě živých konzultací a mentoringu je součástí vašeho rozvoje taky obdržení přístupových údajů k Progress Academy a všem souvisejícím kurzům a bonusům v hodnotě přes 27 000 Kč. Naučíte se tak vše podstatné a díky doživotnímu členství se můžete k jednotlivým lekcím kdykoliv vrátit. Přehledné pracovní sešity, přes 50 videí, skripta, audio nahrávky a další bonusové materiály přístupné kdykoliv a kdekoliv.

BONUS v hodnotě zlaté cihly

i5bTýmová podpora mého týmu

Nejste na to sami. Tým vývojáře programátora, grafika a marketéra pod mým vedením Vám zajistí, že se z progresivních úprav vašeho projektu nezblázníte a ještě Vás bude práce bavit. Ať už půjde o úpravy prodejních stránek, postavení lepšího webu, nebo nastavení marketingových kampaní. Máte k dispozici 20 hodin, díky kterým Vám pomůžeme se vším, co Vás bude trápit. Nebudete na to mít lidi, čas nebo náladu. Díky tomu se nezaseknete, tam kde většina podnikatelů a Váš projekt pojede. Tento tým již zrealizoval projekty, které dosáhli příjmů v desítkách milionů korun.

i8bZávěrečná oslava v Praze

Zvýšení návštěvností, databáze kontaktů, rostoucí tržby a jasná strategie jak dál – to vše je potřeba oslavit. Někdy je potřeba se odměnit.

Co bude výsledkem 6 měsíční spolupráce

1. Jasně stanovené cíle a priority v podnikání

2. Detailně rozpracované plány na expanzi vašeho podnikání

3. Zvýšení výkonu a motivace týmu ve firmě i externistů

4. Lepší, přehlednější, krásnější a prodejnější webové stránky

5. Větší počty prodejů a vyladěný prodejní proces

6. Zvýšení návštěvnosti webových stránek

7. Větší počet splněných cílů

8. Násobně větší počet odběratelů

9. Lepší prezentace vaší firmy na internetu i mimo něj – Silnější značka

10. Žádanější produkty a služby a diverzifikace portfolia

11. Konzistentní marketingová propagace s dlouhodobým dopadem

12. Navýšení obratu vašeho projektu

Už víte, co bude výsledkem naší spolupráce. Úspěch jsem ochotný garantovat. Pokud byste se rozmysleli někdy v budoucnu využít podobné služby, stál by vás takové služby přes 180 000 Kč. Díky projektu „6 měsíců k úspěchu” platíte teď méně než polovinu a zapíše se tak do třídy plné podnikatelské elity, kteří vědí co dělat, aby se stali lídry na trhu.

„Když chcete rychle zhubnout a zlepšit kondici, jdete za trenérem. Když chtějí podnikatelé vidět rostoucí tržby, jdou za mnou.“

Za tento kompletní VIP mentoringový program zaplatíte
76 000 Kč v této ceně je již zahrnuta daň

62 806 Kč bez DPH

100% Garance vrácení peněz: Pokud nebudete s výsledky programu spokojeni, to znamená, že se nepodaří vytyčené cíle naplnit i přes splnění kroků z vaší strany, vrátím vám všechny peníze.

Chci si objednat program

Váš růst začíná stisknutím tlačítka

FAQ – důležité otázky

Pro koho je výukový program určen?

Tento vzdělávací koncept je určen pro živnostníky a malé firmy, které chtějí uspět na dnešním trhu a dosáhnout v dohledné době znatelných změn ve svém podnikání. Koncept stojí na moderní formě leadershipu a využití online technologií a trendů v podnikání. Úspěšně lze aplikovat na projekty v reálném světe jako jsou obchody, restaurace, řemeslné živnosti a stejně dobře zafunguje i na online projekty od e-shopů přes magazíny až po osobní prezentace s nabídkou služeb.

Je potřeba investovat další peníze?

Investice, kterou platíte je pouze do vzdělávacího programu a vedení a konzultací vašeho projektu. Další investice jsou vždy individuální podle stavu vašeho projektu a cílů, které si stanovíme. Předpokládám, že jako podnikatelé již víte, že jedině peníze dělají další peníze a s objemem produkce a prodejů nutně roste i objem investovaných prostředků.

Lze platbu rozdělit?

V tomto případě jde rozdělit platbu pouze na dvě části. Při rozdělení platby je nutné počítat s navýšením částky o 2 000 Kč a rozdělení platby funguje tak, že po objednání obdržíte dvě faktury. První platíte ihned a druhá má odložený termín splatnosti o 30 dní. Rozdělení na menší částky z důvodů vysokých nároků na kvalitu celého projektu a souvisejících realizačních nákladů možné není.

Jak funguje Garance vrácení peněz?

U všech mých projektů platí prodloužená garance vrácení peněz 30 dní bez udání důvodů. U programu „6 měsíců k úspěchu“ ještě platí garance pro vrácení celé částky, kterou můžete uplatnit po absolvování celého programu. Pokud nedojde k předem domluvenému navýšení stanovených cílů a prokážete že, jste zrealizovali jednotlivé kroky, které budou zaznamenány v komunikaci, máte nárok na vyplacení celé částky zpět. Nárok na vrácení peněz po 6 měsících nevzniká absolventům, kteří prokazatelně nesplní společně domluvené kroky a budou neaktivní.

Je to časově náročné?

Program je sestaven tak, aby stačilo 1 až 2 hodiny práce denně navíc (5 dní v týdnu) aby se dalo dosáhnout výsledků. Samozřejmě záleží na vaší rychlosti, obratnosti a také náročnosti vašeho podnikání jako celku. Pro někoho bude projekt velmi náročný, pro někoho to bude běžná úroveň nasazení.

Vyplněním objednávky potvrzujete pravdivost zaškrtnutých odpovědí v kvalifikačním formuláři. Nyní vyplňte svou objednávku a staňte se členem programu nového typu podnikatelů, kteří mohou růst nevídaným tempem a mít z toho skutečnou radost.

Na Samuelův blog jsem se dostal na doporučení a díky jeho prvnímu kurzu zjistil, jak to v online světě funguje a vydělal první peníze. Dnes si, i díky němu, vydělávám desítky tisíc korun měsíčně. Proto ho mohu s klidným srdcem doporučit, je to profesionál.

karasek

Tomáš Karásek
prodejce zboží na Amazonu

Než jsem poznal Samuela, dělal jsem na internetu spousty aktivit, které nikam nevedly. Sam mi tevřel oči a nasměroval správným směrem. Díky jeho znalostem a skvělé strategii se vše změnilo. Nyní si díky internetu vydělám několikanásobně více a navíc je to zábava. Samuel je skvělý stratég, manager, kouč a psycholog a jeho programy (kurzy) vás vystřelí vzhůru, stejně tak, jako mě. Za to dám ruku do ohně. 

filip

Filip Wybraniec
obchodní ředitel

Samuel je výborný projektový manažer, se kterým je radost pracovat. Dobrými nápady a bohatými zkušenostmi dokáže pozvednout jakýkoliv projekt na mnohem vyšší úroveň. Spolupráce s ním mi navíc přinesla zakázky v hodnotě několika set tisíc korun.

jindra

Jan Jindra
grafický designer

Zde vyplňte svou objednávku

PA_sell_page_2

Samuel Hornek
Projektový manažer milionových kampaní, autor e-knihy Konec trablům!

Začínal jsem v roce 2005 jako vyučený číšník a s půjčkou 150 000 Kč. Postupně zrealizoval přes deset projektů, díky kterým jsem získal zkušenosti i peníze na kvalitní vzdělání a na testování nových technik a postupů. Dnes organizuji a propaguji největší kampaně svého druhu, které oslovují statisíce lidí v Čechách i na Slovensku. Pro své klienty jsem zajistil tržby přesahující patnáct milionů korun.

NEJSTE SI JISTÍ? Zavolejte na telefon + 420 737 913 277