+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
Dávám energii a svěží vítr projektům, které stojí za to tvořit. Samuel Hornek
vydělávej na focení

4 nejdůležitější poznatky z webináře o fotografování

25.10 2013 Žádný komentář

Včera jsem byl hostem na speciálním webináři k projektu, který učí lidi jak využít to co běžně děláme k vydělávání peněz. Jak se vydat na cestu od koníčku až ke splněnému snu. Velká část byla věnována tomu, jak získat čas a další část byla věnována vydělávání peněz a obsahu kurzu vydělávej focením. Já jsem si v něm našel celkem 4 body, které se mi zdají důležité a pomůžou vám při rozhodování.

Na fotografování lze vydělávat přímo i nepřímo

Máte volbu: získávat finance tím, že prodáváte fotky – fotky pro klienty, fotobanky a nebo  druhou možnost – fotit to co děláte, naučit se to prezentovat fotografií na internetu a získávat zákazníky díky kvalitní fotografii.

Když se naučíte fotit, poroste vaše hobby i podnikání

Baví vás focení, ale nemáte čas protože podnikáte? Focení vám může pomoct rozjet podnikání a rozšířit povědomí o tom, co děláte. Máte webové stránky?? Čím více tematických fotek nahrajete na web nebo sociální sítě, tím více lidí uvidí to, co děláte. (Stačí při nahrávání fotky správně pojmenovat a vložit klíčová slova) Máte eshop?? Nafoťte vlastní fotky a radujte se, když je využije konkurence, protože od nich pak můžete získat zpětný odkaz, nebo z nich vytřískat peníze na autorských právech :). Nemá smysl se bát zneužití fotek. Nemá smysl se bát začít.

Nejlepším místem pro focení je práce a cesta do ní

Mnoho lidí chce fotit a nemá čas. Vezměte si foťák na cestu do práce a foťte běžné věci. V kurzu se naučíte jak fotit a vydělávat na fotobankách. Ve fotobankách se prodávají nejvíce právě takové obyčejné věci (jak jede tramvaj, stoh papírů v kanceláři atd.). Možná se právě vy, stanete firemním fotografem a třeba právě tohle změní vaší profesi.

Čas na focení získáte, jen když děláte to, co chcete

Když budete čekat až budete mít čas, nikdy se fotit nenaučíte. Volný čas na své hobby sám nepřijde. Musíte jít za svým koníčkem a pak teprve přijde volný čas za vámi.

OZ_728x90

 

 

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Facebook komentáře

Zapojte se do diskuse!

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*