3 Matice zisků z internetu

Podívejte se na sílu internetu v praxi

Vybudujte si 3 pilíře příjmů

A užijte si více radosti díky internetu.

Na Samuelův blog jsem se dostal na doporučení a díky jeho prvnímu kurzu zjistil, jak to v online světě funguje a vydělal první peníze. Dnes si, i díky němu, vydělávám desítky tisíc korun měsíčně. Proto ho mohu s klidným srdcem doporučit, je to profesionál.

Tomáš Karásek
prodejce zboží na Amazonu

Než jsem poznal Samuela, dělal jsem na internetu spousty aktivit, které nikam nevedly. Sam mi tevřel oči a nasměroval správným směrem. Díky jeho znalostem a skvělé strategii se vše změnilo. Nyní si díky internetu vydělám několikanásobně více a navíc je to zábava. Samuel je skvělý stratég, manager, kouč a psycholog a jeho programy (kurzy) vás vystřelí vzhůru, stejně tak, jako mě. Za to dám ruku do ohně. 

Filip Wybraniec
obchodní ředitel

Samuel je výborný projektový manažer, se kterým je radost pracovat. Dobrými nápady a bohatými zkušenostmi dokáže pozvednout jakýkoliv projekt na mnohem vyšší úroveň. Spolupráce s ním mi navíc během 4 měsíců přinesla zakázky v hodnotě víc než 120 tisíc korun.

Jan Jindra
grafický designer

V kurzu pro sebe získáte dovednosti, které patří podle portálu Jobs.cz ke 4 nejvyhledávanějším na trhu práce. V roce 2015 budou díky nárůstu ekonomiky internetové tržby e-shopů šplhat k 80 miliardám korun, k tomu si přičtěte miliardové tržby z reklam a už vidíte reálný obrázek koláče, z kterého si můžete také ukrojit a já Vám s tím osobně pomůžu. Získáte přehled jak na internetu začít hned teď a rychle tak růst v oboru, který si vyberete a bude se vám líbit. Začít je teď velmi jednoduché.

Teď můžete tento kurz získat s bonusy.

Vstupte do kurzu Online zisky

00dní
:
00hodin
:
00minut
:
00vteřin

Objednejte DNES a ještě získáte!

Kurz Projektové řízení

Jak naplánovat úspěšný projekt

 • Plánování, plnění cílů, priority
 • Pravidla oblíbených produktů
 • Marketingové strategie
 • Jak získat kopu zákazníků
 • Jak vést tým k prosperitě

K dnešní objednávce bonusy za 13 500 Kč zdarma

Máte vše za méně než 1 hodiny kunzultací.

 Za kurz i s bonusy zaplatíte jen 1 490 Kč.

online-zisky

Co zásadního se v kurzu naučíte?

Aby Vás neohrozil zaměstnavatel vyhazovem, snížením platu nebo vás nepřinutil nedostatek zákazníků k unáhleným krokům, je zde modul online zisky. V něm se naučíte:

 • Jak zvýšit svou hodnotu, aby vám lidé platili více
 • Jak vydělávat díky službám na internetu
 • Jak vytvořit web bez zbytečných nákladů
 • Úspěšně prodávat cizí produkty
 • Jak si vytvořit prodávaný online produkt
 • Vytvořit produktovou řadu pro opakované prodeje
 • Sestavíme akční plán na první milion
seo

Jako bonus kurz „Základy SEO optimalizace”

Jedině tak bude Váš web dohledatelný na internetu a dlouhodobě porostete.  Jen v tomto dílu Vás čeká 14 videí plných praktických informací, které jsou snadno uchopitelné úplně pro každého. Navíc vás čekají další bonusové materiály a rozšíření.

vyděláte 10 více nebo neplátíte

Na vzdělání touto formou jsou výborné ohlasy. Proto také garantuji, že pokud zrealizujete základní kroky v kurzu, znásobíte svou investici do 12 měsíců 10X. V 28 přehledně strukturovaných videích vás pomocí interaktivních pracovních sešitů naučím vše, co potřebujete vědět o vydělávání peněz díky internetu.

Dnes kurz získáte jen za 1490 Kč místo 2 780 Kč

6 hodin kvalitního video obsahu, interaktivní skripta, bonusy, doživotní přístupy a diskuzní fórum s osobní podporou.

Za 10 let podnikání jsem se naučil hodně, ale nejvíc mě naučil až internet.

PA_sell_page_2

Samuel Hornek
Projektový manažer milionových kampaní, autor e-knihy Konec trablům!

Začínal jsem v roce 2005 jako vyučený číšník a s půjčkou 150 000 Kč. Postupně zrealizoval přes deset projektů, díky kterým jsem získal zkušenosti i peníze na kvalitní vzdělání a na testování nových technik a postupů. Dnes organizuji a propaguji největší kampaně svého druhu, které oslovují statisíce lidí v Čechách i na Slovensku. Pro své klienty jsem zajistil tržby přesahující deset milionů korun.

FAQ – nejčastější dotazy

Potřebuji mít k tréninku webové stránky?

K samotnému tréninku stránky nepotřebujete, ale pokud chcete začít vydělávat online, dříve nebo později je založíte. Vydělávat online sice můžete i bez nich a však se správně postaveným prodejním automatem – webem, vždy vyděláte více. Pokud již webové stránky máte, tak je v kurzu vylepšíme. Pokud teprve začínáte, webové stránky založíme v kurzu.

Jak funguje garance pro vrácení peněz?

Program má dva typy garance. Ta první je v celku běžná, kdy máte 14 dní na vrácení zboží bez udání důvodu. Garance začíná plynout od obdržení přístupových údajů emailem.
Lepší garance je ta roční. Garantuji zdvojnásobení investice do 12 měsíců od spuštění tréninku. Pokud byste chtěli vrátit peníze, společně projdeme pracovní sešit a akční kroky, které jste měli zrealizovat. Pokud jste je splnily a nemělo to výsledky, peníze dostanete zpět.

Můžu do tréninku vstoupit, když nepodnikám?

Ano, online kurz je sestaven tak, abyste mohli jít krok za krokem. Je tam celý jeden modul, který vás provede oblastmi, kde si na internetu můžete jenom přivydělat, ale velmi slušné peníze.

Budu si muset k vydělávání kupovat další produkty?

Záleží na konkrétní situaci. Na internetu můžete vydělávat i s nástroji zdarma, ale výše vašich výnosů bude velmi omezená. Jak porostete, je přirozenou součástí růstu i moudré investování do aplikací, webových stránek a tvorby vlastních produktů. Začít tedy můžete zdarma a další peníze investovat až z vydělaných peněz.

Kolik času mi trénink zabere?

Kurz je sestaven tak, abyste se mohli vzdělávat podle svých možností. Ideálně přibližně 20–30 minut denně, abyste vše mohli ihned uvádět do praxe. Čas a délka studia je ovšem čistě ve vaší režii.

Zde vyplňte svou objednávku