+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)

Vstupte do kurzu On-line zisky

Využijte internet jako příležitost

Vydělávejte a splňte si své sny díky internetu

Trh práce a podnikání prochází bouřlivým obdobím. Ačkoliv se může zdát, že nabídka práce a příležitostí roste, opak je pravdou. Za posledních 20 let ve světě trvale klesá počet pracovních míst. Co dříve zvládlo deset lidí, dnes zvládnou stroje, nové technologie a vyšší produktivita jednotlivců. Ubývá také počet firem v mnoha odvětví a velké firmy získávají na síle, zatímco středně velké podniky slábnou. Řešením, jak vyzrát na tuto situaci a uspět, je držet krok s dobou a mít více znalostí a dovedností než ostatní. Využívejte naplno možnosti internetu, který nám při správném zaměření může pracovat za deset zaměstnanců a generovat příjmy 24 hodin denně. Internet za vás vydělává každý den a každou hodinu a vy se můžete věnovat rodině.

jak vydělat na webu

Právě proto jsem pro vás připravil kurz On-line zisky, který ve stručnosti a pohopitelně shrnuje, jak rozvinout úspěšně podnikání díky internetu i bez velkých investic. Na základě svých zkušeností mohu říci, že to co v jiných on-line kurzech koupíte za deset tisíc, zde máte v poctivé kvalitě, za cenu v podnikatelském duchu Tomáše Bati. Vše s garancí, že se vám investovaná energie vrátí.

*POZNÁMKA: Rád bych upozornil, že vzdělávací program Progress Academy a kurz On-line zisky, nejsou návodem na zázračné zbohatnutí ze dne na den. Ukáží vám, jak krok za krokem budovat a zlepšovat své online podnikání a vytvářet příjmy, které se dostavují v řádů měsíců podle investované energie.

Mám řešení, které vám pomůže začít!

On-line zisky

Kurz o tom, jak začít tvořit a zvyšovat příjmy z  internetu
Jen pro lidi s  mozkem a srdcem na správném místě.

Do roku vyděláte minimálně pětkrát tolik, kolik investujete do kurzu,
nebo vám vrátím všechny peníze. Podrobnosti o garanci níže.

scrolldown

Co zásadního se naučíte?

 

Aby vás neohrozil zaměstnavatel vyhazovem, snížením platu nebo vás nepřinutil nedostatek zákazníků k unáhleným krokům, je zde kurz On-line zisky. V něm se naučíte:

 • Znásobíte svou hodnotu, aby vám lidé rádi platili více
 • Jak vydělávat na službách na internetu
 • Vytvoříte web bez zbytečných nákladů
 • Jak úspěšně prodávat cizí produkty
 • Jak si vytvořit on-line prodávaný produkt
 • Jak udělat produktovou řadu pro opakované prodeje
 • Sestavíte akční plán na první milion

OBJEDNEJTE DNES A JEŠTĚ ZÍSKÁTE

p1

 1. Bonus Projektové řízení

Jak naplánovat úspěšný projekt. On-line kurz sestavený na základě deseti let podnikání shrnuje vše, co potřebujete vědět, abyste mohli vést úspěšně projekt.

 • Plánování, plnění cílů, priority
 • Pravidla oblíbených produktů
 • Marketingové strategie
 • Jak získat kopu zákazníků
 • Jak vést tým k prosperitě

p2

 1. Základy SEO

Jako bonus kurz „Základy SEO optimalizace“ .Jedině tak bude váš web dohledatelný na internetu a dlouhodobě porostete. Jen v tomto kurzu najdete 14 videí plných informací, které vás posunou na novou metu v podnikání na internetu. K tomu vás čekají další bonusové materiály a diskuzní členská sekce s osobní podporou.

+ Bonus za včasnou úhradu

Vaší objednávky si cením, a tak každý, kdo objedná a zaplatí program do tří dnů, obdrží ještě bonusový modul Psychologie Facebooku.
Upřímně, Facebook vydělává obrovské peníze mně i mým klientům. Většinu ze dvou milionů jsem získal díky návštěvnosti webu z Facebooku.

scrolldown

“Facebook je nejrychlejší způsob, jak začít vydělávat nebo přivádět návštěvníky na web.”

A proto vás naučím, jak:

 •  Založit facebookovou stránku
 • Zaujmout své publikum
 • Vytvořit účinný inzerát
 • Využít psychologii
 • Prodat přímo na Facebooku
 • Využít NLP a profily osobnosti
 • Správně lidi motivovat
 • Sledovat a vyhodnocovat výsledky

Udělejte dnes objednávku

a získáte kurz On-line zisky jen za 1 980 Kč,
6 hodin videoobsahu, interaktivní skripta, pracovní sešity,
doživotní přístupy s diskuzním fórem  a mojí osobní podporou a bonusy.

Chci On-line zisky s 30% slevou a bonusy

Běžně 2 780 Kč bez bonusů.

Kdo vás On-line zisky provede?

scrolldown

Samuel Hornek

 

Projektový manažer a autor publikace Konec trablům, vzdělávacího programu Progress Academy a projektu Rok změny.

Začínal v roce 2005 jako vyučený číšník a s půjčkou. Dnes organizuje a propaguje největší kampaně svého druhu, které oslovují statisíce lidí v Čechách i na Slovensku. Pro své klienty zajistil za poslední dva roky tržby přesahující dvacet milionů korun. Aktivně pomáhá s rozvojem startupů a vzděláváním podnikatelského sektoru.

Layer 27

ZDE VYPLŇTE SVOU OBJEDNÁVKU

Vyplňte formulář níže a získáte On-line zisky i s bonusy

Garance vrácení peněz 

Pokud aplikujete základní kroky a splníte nejdůležitější kroky obsažené v check listech pracovních sešitů, avšak přesto do roka nevyděláte pětinásobek své investice, celou částku vám vrátím. Také platí zákonná garance vrácení peněz bez udání důvodů do 14 dnů. Je to absolutní garance a jistota, že to vyjde. Stačí jen chtít a něco pro to udělat. Jednoduše  jít do akce. Tečka.

FAQ – nejčastější dotazy

scrolldown

Potřebuji mít k tréninku webové stránky?
K samotnému tréninku stránky nepotřebujete, ale pokud chcete začít vydělávat on-line, dříve nebo později je založíte. Vydělávat on-line sice můžete i bez nich, avšak se správně postaveným prodejním automatem – webem vždy vyděláte více. Pokud již webové stránky máte, pak je v kurzu vylepšíme. Pokud teprve začínáte, webové stránky založíme v kurzu.

Jak funguje garance pro vrácení peněz?
Program má dva typy garance. Ta první je vcelku běžná, kdy máte 14 dní na vrácení zboží bez udání důvodu. Garance začíná plynout od obdržení přístupových údajů e-mailem. Lepší garance je ta roční. Garantuji pětinásobné zhodnocení vaší investice do 12 měsíců od spuštění tréninku. Pokud byste chtěli vrátit peníze, společně projdeme pracovní sešit a akční kroky, které jste měli zrealizovat. Pokud jste je splnili, ale nemělo to výsledky, peníze dostanete zpět.

Můžu do tréninku vstoupit, když nepodnikám?
Ano, on-line kurz je sestaven tak, abyste mohli jít krok za krokem. Je tam celý jeden modul, který vás provede oblastmi, kde si na internetu můžete jenom přivydělat, zato ale velmi slušné peníze.

Budu si muset k vydělávání kupovat další produkty?
Záleží na konkrétní situaci. Na internetu můžete vydělávat i s nástroji zdarma, pak ale výše vašich výnosů bude velmi omezená. Jak porostete, je přirozenou součástí růstu i moudré investování do aplikací, webových stránek a tvorby vlastních produktů. Začít tedy můžete zdarma a další peníze investovat až z vydělaných peněz.

Kolik času mi trénink zabere?
Kurz je sestaven tak, abyste se mohli vzdělávat podle svých možností. Ideálně přibližně 20–30 minut denně, abyste vše mohli ihned uvádět do praxe. Čas a délka studia je ovšem čistě ve vaší režii.


OBJEDNAT KURZ SE SLEVOU A BONUSY

Facebook komentáře

Komentáře

 • Jaro

  Dobrý deň, ako sa plati zo Slovenska. Nevidím tam online slovenske banky.
  s pozdravom

  • Dobrý den,
   platby ze Slovenska jsou momentálně řešitelné pouze převodem.
   Řešíme rozšíření smlouvy o Europlatby s platební bránou.

   Samuel

 • Radovan

  Samueli,
  mám dotaz. Mohu tento Tvůj kurz použít i při tvorbě Webu pro zviditelnění a propagaci své služby pro státní správu (městské i obecní úřady naše, popř. i zahraniční), když dáváš důraz především na tvorbu a užití FB.
  Děkuji a přeji Ti krásný den
  Radovan

  • Dobrý den, Radovane,

   principy prezentace jsou víceméně neměnné, takže ano, můžete. Samozřejmě u vás nebude hlavní zdroj zákazníků facebook, ale web – obsah a seo.
   Ale přes Facebook se dají výborně propagovat a prezentovat například semináře a školení, které pomohou státní správě se rozhodnout pro vaši službu atd.
   Pravděpodobně se neobejdete bez propojení on-line a off-line aktivit, pro získání zakázky. V tom pomůže Projektové řízení.
   Na to abych vám mohl říct více, bych potřeboval vědět povahu služby.

 • Dita

  Díky moc Samueli,
  kurz jsem zvažovala delší dobu a toto mě tak nějak pomohlo se rozhodnout.

  Můžu říct, že komentáře nelhaly. Kurz je hodně obsáhlý, tak doufám že se rychle zorientuji a vše uplatním v praxi.

  Dita

 • Tatiana

  môže sa do Affilo.cz pripojiť aj slovenský užívateľ? Sú podmienky rovnaké? Je v ponuke len tých 10 e-shopov, ktoré ukazujete? Lebo na provízii 23% sú len 2, takže asi každý bude voliť tieto 2
  Ďakujem

  • Dobrý den, Tatiano,
   děkuji za objednávku :-).

   Mají tyto e-shopy na výběr. Ono nemusíte nutně volit tento e-shop. Většina lidí, kteří dělají takovéto jednoduché e-shopy a katalogy má celé portfolio. Řekněme, že založíte Facebookovou stránku „Móda s úsměvem“ „Móda pro ženy s úsměvem“ nebo trochu humornou „Jsem krásná od přirození a nestydím se za to“, kreativitě se meze nekladou. Pak publikujete obsah a už je jedno zda ve vhodnou dobu nebo k virálnímu příspěvku připojíte odkaz na kabelku, šperk či spodní prádlo. Hodně záleží na ceně produktů. 17% z kabelky za 2 500 Kč bude více než provize 23% z objednávky spodního prádla za 1 000 Kč.

   Každopádně platí, že pokud začínáte, nejdříve si radši hrajte s příspěvky zdarma a až zjistíte co funguje, otestujte placenou inzerci. Na funkční Facebookovou stránku pak můžete navázat jakékoliv produkty pro cílovou skupinu. V tom je velká síla a výhoda.

   A Slovenský uživatel nebo Český, to je jedno. Případně napište přím na podporu affilo.cz, jsou velmi ochotní a mají skvěle zpracovány manuály.

 • Dobrý den,

  mám dotaz. Učí se v kurzu též remarketing?

  Děkuji za odpověď, René

  • Dobrý den, René,

   re-marketing jako součást strategie ano. Není to však detailní postup kam si kliknout na konkrétní platformě a nastavit.
   Remarketing všeobecně je celkem jednoduchý, ovšem už při prvním pohledu na váš web vidím, že se soustředíte na (pro sebe v současnosti) poměrně nepodstatnou záležitost.

   Placený remarketing je poměrně nákladný (cena za kliknutí) a hlavně vám přinese užitek až když máte web vyladěný a dokážete kalkulovat i profit z nově přivedených návštěvníků.
   Třeba takový gigant jako je Alza remarketing nedělá vůbec, protože se jim nevyplatí s ohledem na jejich dominantní postavení na trhu.

   Na remarketing je potřeba koukat jen jako na doplněk, který vám přinese více z jednou přivedených zákazníků.
   U vás bude potřeba nejdříve vyřešit samotný web (šablona, obsah, monetizace, akviziční cesta, sociální sítě). Jinými slovy, pokud přemýšlíte o kurzu kvůli svému osobnímu webu, tak je to dobrá volba. Remarketing je ovšem asi tak 30 věc v pořadí, které budete řešit.

   Vše má svůj čas i místo.

 • Jan Hrbek

  Dobrý den.
  Je mi letos 77 let, ale nabídka mne velmi zaujala. Při životě a zdraví se udržuji aktivitou. Mohu se tedy přihlásit ?
  Zaplatit první fakturu ale mohu až z důchodu 10.3.2016. Je to možné ?
  Přeji všem mnoho zdraví, odvahy i úspěchů
  Honza

  • Dobrý den, Jane,
   to je super, že máte tolik elánu.

   Pokud můžete platit až 10.3. V klidu si to promyslete, zda opravdu chcete vstoupit a učit se novým věcem tohoto druhu. On vám kurz nikam neuteče, a při objednávce teď, by Vám zbytečně vyskakovali upomínky a zavazoval byste se více než měsíc předem k nákupu. Vyčkejte a když vaše nadšení neopadne, v březnu objednejte :)

   Mezitím se podívejte třeba na projekt http://rokzmeny.cz který jsem pro vás připravil.

 • Michal

  Co prosím, Samueli, přesně znamená „navíc si můžete platbu rozdělit“? Děkuji

  • Dobrý den Michale,
   Vidím, že jste to již mezitím vyřešil.

   Platba je rozdělená na dvě části, poloviny (bez navýšení), jednu platíte ihned, druhá má prodlouženou splatnost o 30 dní.

   tedy Vám přijdou dvě faktury místo jedné a vy platíte nejdříve jednu a o třicet dní později druhou :)..

   Přeji hodně zdaru.

   Samuel

 • Matej

  Dobrý deň,

  Rád by som mal svoj web, ale netuším o čom by som v ňom písal/ akú službu alebo produkt ponúkal.
  Má pre mňa význam vstupovať do kurzu?

  Ďakujem,
  Matej

  • Dobrý den, Matěji,
   neznám přesně Vás ani Vaše schopnosti. Kurz je sestaven tak, aby pokud si zvolíte obor a téma, dosáhl jste celkem jistých výsledků při dodržení kroků v pracovních sešitech obsažených.

   S volbou oboru a témat Vám pomůže bonus Projektové řízení, který k nákupu získáváte zdarma. Potom jsem Vám také k dispozici v členské sekci.

   Vše nej do Nového roku

   Samuel

 • Michala S.

  Dobrý den,
  dnes jsem se konečně rozhoupala a vstoupila. Můžu říct, že komentáře zde jsou pravdivé. Na první pohled to vypadá velmi pěkně zpracované a přehledné. Už se těším, až si na to pořádně sednu.

  Míša

 • Petr

  Tak tohle je pecka, skvělá motivace takhle před Vánoci.

 • Martina Hájková

  Dobrý den, prošla jsem si všechny dostupné materiály a jdu do toho. Ve srovnání s tím co jsem v životě již promrhala nebo dala jiným lidem teď není co ztratit. Chci růst a zde vidím možnost. Nic velkého si za ty peníze neslibuji, třeba budu překvapená.

  Navíc jsem se jako u jediného webu dočkala odpovědi do pár hodin.

  Martina

  • Dobrý den, Martino,

   díky za zpětnou vazbu a myslím, že budete mile překvapena. Už se na Vás těším.

   Sam

 • http://ro-kos.webnode.cz/ toto je moje další aktivita ( nyní trochu pozastavena).
  Do Vánoc nemám čas se kurzu věnovat, ale za tuto cenu by mě zajímal, pokud bude možno se zúčastnit i po Novém roce

  • Dobrý den, Jano,
   studium je čistě ve vaší režii. Přístupy budete mít na věky věků až do skonání internetu. Takže se ke kurzu klidně dostaňte až po Novém roce.
   Ovšem ze zkušenosti doporučuji, studovat informace průběžně a co nejdříve, jinak vyprchá motivace.

   Za tuto cenu v budoucnu dostupný nebude.
   Yoyoclub vypadá moc dobře, je na čem pracovat :)

   Samuel

 • Irena Kosirelova

  Dobry den,

  vsetky informacie su zaujimave, len niektore pojmy su pre mna nove a nepoznane, pretoze je to vsetko vacsinou prebrate z anglictiny a kedze anglictinu neovladam na takom stupni, neviem si tie pojmy vysvetlit a preto sa bojim ist do niecoho nepoznaneho, do niecoho noveho, co by mozno aj mne pomohlo posunut sa dalej.
  Mozete mi prosim pomoct, vysvetlit niektore pojmy, Dakujem. Prajem vela uspechov.
  Irka

  • Dobrý den, Ireno,
   ano je to tak. Některé pojmy určitě budou nové, ale v kurzu je vždy velmi pěkně vysvětluji, často na reálných příkladech.
   Pokud cokoliv potřebujete vysvětlit, tak jsem tu pro Vás:).

   Nejstarší studující je tuším 65 let, takže i takovéto překážky z nových věcí se dají překonat :).

 • David Kristen

  Tak už jsem také uvnitř a musím upřímně přiznat, že mi až vyrazilo dech, kolik jsem toho za těch pár stovek dostal. Překvapily mě zejména neuvěřitelně propracované pracovní sešity. To jsem fakt koukal. Ty ve většině ostatních programů tvoří jen jakési křoví, ale tady jsou prostě nedílnou součástí celého programu a jde z nich silně cítit, jak moc to má Samuel do detailu propracované. U spousty ostatních online programů bývá právě ten problém, že člověk zhlédne videa, na pracovní sešity se vykašle a nakonec to celé vyšumí do ztracena. Tady ale žádnou jinou alternativu nemám, prostě to musím vyplnit, musím jít do akce a to je přesně ta motivace, co se mi líbí… A je velký rozdíl v tom jen na něco čučet a v tom, vzít si tužku a prolnout své vize s těmi Samuelovými… Člověk se až musí smát, když si vzpomene, kolik stálo odborné školení v mé bývalé firmě. Tam za to lítaly těžké desetitisíce a my to v dnešní době máme tady za pár korun na talíři a ten přínos je neporovnatelný. Tahle doba mě prostě baví! Palec nahoru podobným programům a také všem, kdo mají odvahu učit se novým dovednostem! Protože o tom to celé je…

 • Pavel

  Možná znáte jména jako David Kirš nebo Mário Roženský. Knížky jako „Miliónový email“ nebo „Jak prodat více díky affiliate marketingu“ mám snad přečtené i pozpátku…. ALE ani to mi nějak nepomohlo. Moc obecností, málo konkrétností. Nebo TO prostě fakt neumím, nevím. Jak rád bych tomuto programu věřil, ale nějak to nejde. Nadšení nějak vystřídá zklamání.

  • Dobrý den, Pavle,
   naprosto Vám rozumím. Sám jsem jako projektový manažer, affiliate manažer nebo obchodní partner pomohl pár „info podnikatelů“ stvořit nebo jim významně pomoci nahoru.
   O to víc mě pak mrzí, když na ně slyším něco podobného, ale taková je situace na trhu, situace se ale již mění. Nakonec je to o lidech, autorech a o tom zda chtěli lidem vážně pomoci, nebo „jen“ vydělat peníze.

   Jak Píše David v komentáři, to co dostáváte „za těch pár stovek“ je opravdový nepoměr vůči běžně prodávaným on-line kurzům i živým akcím.
   Je za tím práce několika lidí (programátor, grafik, korektor, já, kameraman) a opravdu poctivá příprava. Zda nahlédnete či ne, je čistě na Vás.
   Ode mě, můžete čekat naprosto profesionální přístup, jako vždy.

   Ono je hlavně na autorovi, aby Vás dostal do stavu, kdy věci aktivně děláte. Pokud se jen podíváte na videa, přečtete knížku, mnoho užitku to nepřinese, to je jasné.
   Hlavně držím palce na Vaší podnikatelské cestě.

   Samuel

 • Zdravím,chci se zeptat pomůže mi váš kurz na to abych získal více partnerů do sítě ,je to patentovaný produkt a pro lidské zdraví velice důležité. Děkuji za zprávu Karel

  • Dobrý den, Karle,
   Kurz Vás provede univerzálním postupem jak vést svůj projekt. Jak propagovat sám sebe a svou činnost na internetu.

   Zda Vám pomůže rozšiřovat Vaši MLM síť? Je to možné, ovšem ze zkušenosti úspěšnějších známých ze síťového marketingu je budování sítě především o osobních kontaktech a vazbách, networkingu.

   Zde se dozvíte, jak se lépe prodat na internetu a jak plánovat a organizovat svůj projekt.
   Vytvoříte si marketingovou strategii.

   Samuel

 • Petra Maršálková

  V roce 2014 jsem začala zkoušet vydělávat na internetu. Nejdříve jsem měla účet na Goldmailu, ale moje výdělky se nikam nedostaly. Potom jsem náhodou narazila na video od Samuela Hronka o vydělávání na Facebooku a založila několik Facebookových stránek. Spíše náhodou jsem vydělala první peníze (800 Kč ) a pochopila jsem, že bez vlastních webových stránek je to běh na dlouhou trať.
  Proto jsem vstoupila a nyní připravuji své webové stránky a díky online kurzu se chystám začít propagovat přímo svůj web.

 • Pavla Kormaníková

  DOBRÝ DEN,JSEM BEZ PRÁCE A STÁLE PŘEMÝŠLÍM,KDE ZAČÍT…PO KOMENTÁŘÍCH TADY JDU DO TOHO.KDO NEZKUSÍ,NEVÍ…NĚJAKOU ZKUŠENOST MI TO URČITĚ PŘINESE,TAK UVIDÍM…

  • Dobrý den Pavlo,

   je to správná volba. Jen nečekejte, že to je snadná cesta v situaci, kdy nemáte žádný příjem.

   Je to obtížnější a budete toho muset „odmakat“ mnohem více, protože není možnost něco zainvestovat nebo si na něco najít pomoc.

   Ale máte na mě e-mail a podporu v diskuzi.

   Samuel

   • Pavla Kormaníková

    Dobrý den,děkuji za rychlou odpovědˇ,takže je lépe nějaký kapitál do začátku.Můžete napsat o jakou částku se asi jedná?
    Děkuji Pavla

    • To záleží jaké budete mít konkrétní záměry a v jakém oboru se chcete realizovat.
     Spíše jde o to, že výše vašich příjmů bude omezená, než že by byl potřeba nějaký extra velký kapitál.

     Na začátek budete potřebovat jen doménu a webhosting na webové stránky a to se vejdete do 800 korun na rok.

     Můžete ovšem vydělávat i bez vlastního webu, třeba na sociálních sítích a tuhle investici odložit. To už je na konkrétní poradu v diskuzi v členské sekci.

 • Samuela jsem začal sledovat už od jeho začátků na internetu, kdy začal sdílet své postřehy a zkušenosti s Affiliate marketingem. Je inspirující, kam se od té doby posunul a jaké výzvy dokázal zvládnout.

  Jeho kurzy hovoří za vše. Učí v nich přesně to, čím si sám prošel a díky čemu se dopracoval k takovým výdělkům, jaké dnes má. Jestli chcete začít vydělávat online, Samuelovy kurzy vám k tomu výrazně pomohou. Stačí jen jeho know-how použít na svůj projekt a výsledky se rychle dostaví.

 • Renata

  Díky za inspirativní článek,
  něco podobného právě teď zažívám po rozvodu. Přemýšlím jakou cestou se vydat, protože práce na směny a dvě děti k tomu, to nejde zvládnout v jednom člověku.

  Internet jsem chtěla vždycky zkusit.

 • Marty

  Dobrá story :). To bych nechtěl zažít.

  Líbí se mi jak to děláte.

 • Pred nedávnom som vstúpil do Samuelovho kurzu a bola to dobrá voľba. Dovtedy som vôbec nevedel ako mám uchopiť svoj projekt, až keď som si prešiel kurz Projektove riadenie mal som jasno. Vďaka kurzu som si spravil podrobný plán ako postupovať a všetko sa rozbehlo. Naučil som sa ako písať magnety, ako robiť fb reklamu, socialné siete, affiliate marketing atď. A to všetko naučí Sam aj vás. Tak nerobte chybu akú som robil ja min. rok že som len čítal milión blogov ale dokopy som nič nerobil a CHOĎTE DO AKCIE.

 • Kateřina valkounová

  Jsem OSVČ na rodičovské dovolené a abych doma nezahálela, sestra mi koupila nejmenovaný online kurz pro podnikání pomocí internetu. Ten jsem ale musela vrátit, protože za těch pár desítek minut, co mi denně zbývá, jsem se nedozvěděla žádné pořádné informace, jen prázdké kecy plné emocí. Pak jsem narazila na kurz Progress Academy, zkusila ho a je pro mne přehledný, stručný, hned se dozvídám nové informace, proto jsem si kurz nechala a nelituji, mám spoustu nových nápadů a hlavně už vidím, jak to všechno funguje. Doporučuju.

 • Renata

  základ je jistě rozhodnutí a pak systematická práce s vnitřním přístupem – uvidím, co dokážu -. Pochyby o sobě má většina z nás. Řiďte se svým vnitřním pocitem, zda vás tento způsob práce oslovuje. Zvolte si pro začátek to, co vás nezruinuje finančně, co vás při neúspěchu maximálně připraví o dovolenou u moře. A také se rozhodněte, že když se ukáže, že to není vaše cesta, nic se neděje…. svět je plný cest a každá je plná lidí, kteří po ní jdou…. Potom jste jen vyloučili tu, která není vaše a i to je dobré. Osobně nedoporučuji se zadlužit.

 • Ivoš

  Bylo by dobrý, kdyby všichni mohli vyďělávat na internetu. Ale co bych dělal jako vyučený instlalatér, to fakt nevím :)

  Ale držím palce všem kdo mají odvahu.

 • Díky projektu Samuela Hronka jsem spustil své vlastní webové stránky s Affiliate partnery. Na základě kurzu se má pracovní kariéra obrátila na stranu vlastního koníčka „Koníček je mi prací a práce koníčkem“ a navíc mě čeká asi největší projekt mého života a kariéry vůbec. Děkuji Samueli

 • Kamila Hanzelová

  Vypada to velmi pekne, ale nevim zda bych to zvladla.

  • Kamilo,
   když budete potřebovat, tak se na mě obrátíte v diskuzní skupině nebo přímo na telefon. V kurzu mám i starší ročníky a všichni to zvládají. Někdo rychleji, někdo pomaleji, ale jde to :).

   Samuel

 • Filip Wybraniec

  U Samuela jsem vstoupil hned do několika programů. Zlomový byl asi první kurz o affilite, díky němuž jsem začal se svým online podnikáním. Abych to ještě více vypiloval, a věnoval se také jiným věcem kromě affiliate, podstoupil jsem nedávno víkendový kurz projektového řízení. Bylo to skvělé. Díky poznatkům z tohoto semináře jsem více než zdvojnásobil své příjmy a konečně chytil ten správný směr.

  Pokud to s online podnikáním myslíte vážně, rozhodně byste neměli vynechat nic, ze Samuelovi dílny. Za mě jednoznačně doporučuji.

 • Kdybych neprošel Samovými kurzy a neměl možnost s ním spolupracovat, pravděpodobně bych teď stále bydlel s rodiči a v žádném případě nepracoval na online byznyse. Samův cit pro detail je obdivuhodný a projevuje se i na propracovanosti jeho kurzů. Same díky za všechno, co jsi mě naučil! :)

 • Do Samuelova programu jsem neváhal vstoupit, protože to byl právě Samuel, který mi v roce 2013 otevřel oči. Proč? V roce 2013 jsem byl strašný. Spamoval jsem skupiny na Facebooku tak, že každou chvíli jsem jeden a ten samý příspěvek dával do přibližně 100 skupin s myšlenkou tou, že vydělám velké peníze. Viděl jsem skupinu, kde bylo například 20.000 lidí a hned jsem měl v hlavě, jak tady vydělám velké peníze. Měl jsem ve své makovici to, že vydělám třeba 20.000 Kč jen tím, že budu dávat affiliate programy každou chvíli na Facebook.

  Co myslíte, je to dobrá cesta? Myslíte, že jsem něco prodal?

  Řeknu Vám jediné: neprodal jsem lautr nic a jen jsem tímto ztrácel čas. Tohle jsem dělal přibližně dva měsíce.

  Potom jsem měl první úspěšnou kampaň na fotografování od Josefa Cvrčka, kde jsem měl tři prodeje, ale vůbec jsem se nepoučil a nadále jsem spamoval.

  Samuel si toho všiml a upozornil mě na to.

  Co jsem udělal já? Dále jsem to bouchal do skupin hlava nehlava, až pak Samuel vytvořil produkt o affiliate marketingu, který stál přibližně 1.400 Kč. Dlouho jsem zvažoval, jestli vstoupit, či nevstoupit i za takové malé peníze. Nakonec jsem vstoupil na konci roku 2013.

  Co se od té doby stalo?

  Na Facebooku již nespamuji, vytvářím články, Youtube videa, Facebook reklamu, PPC reklamu a zaměřuji se na tuto práci. Pokud se chci zapojit do affiliate produktů, tak jedu tuto svou cestu a přineslo to velké zlepšení a konečně vydělané peníze a to nemalé :).

 • Jakub Vybíhal

  Mně osobně se už investice do kurzu mnohokrát vrátila. Některé věci jsem již znal, některé ne. V čem ale spatřuji nejvetší přínos, je to, že jsem se na spoustu věcí začal dívat z jiného úhlu pohledu :-) Samuel vás nepošle někam hned po nákupu kurzu, ale po radí Vám i potom :-)

 • Magdalena

  Příběh skoro jako z Amerického filmu :). Zajímavé, co je dnes možné.
  I v 56 letech se stále ráda učím nové věci a tohle vypadá jako zajímavá možnost.

 • Na začátku května jsme se pustili do vytvoření první únikové hry v Liberci. Měli jsme vizi, měli jsme nápad, měli jsme základ. Jenže koncem srpna jsme stále neměli otevřeno. Nejen, že jsme dodělávali samotnou hru, ale neměli jsme absolutně pojem o propagaci, webových stránkách a strategii. Díky produktům Samuela se vzděláváme a snažíme se zdokonalovat naše podnikání.

  • Klára

   Takže ho můžete doporučit? Přemýšlím, jestli do toho jít

   • Ano. mohu doporučit. Stále je , co zdokonalovat a pokud je možnost se dál vzdělávat směle do toho.

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*

Mám pro Vás zdarma e-knihu Konec Trablům!

Neodcházejte! Nechte si zaslat zdarma e-knihu Konec trablům.

Udělejte 4 kroky ke změně.

Běžně za 299 Kč

Dnes Vám zašleme e-knihu zdarma.