+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
SAM_6408

Návod jak vydělat 100 tisíc na internetu za 2 hodiny práce denně

17.11 2013 17 Komentářů

Tak nám koruna trochu oslabila a věřím, že by se pár šustivých papírků navíc hodilo skoro každému. Budou vánoce, a proto vám dám návod, jak si může každý vydělat slušný peníz na internetu. Vydělat si je můžete díky affiliate a je to velmi jednoduché, nemusíte mít speciální IT znalosti. Stačí obyčejný zdravý rozum. Proč vám ten návod můžu dát?? Protože vím, že 95% lidí nezvedne zadek a nic neudělá, těch zbylých 5% si odměnu opravdu zaslouží.

Návod má ve zjednodušené formě pár kroků a stačí 2 hodiny denně, abyste vše zvládli. Základním předpokladem takového způsobu výdělku je založení blogu. Celý zisk totiž získáte sepsáním několika málo článků měsíčně. Pokud blog ještě nemáte, můžete ho založit zdarma třeba na blog.cz nebo Blogger.com. Osobně ale doporučuji investovat trochu času a 125 Kč za doménu, nainstalovat si wordpress a zábava může začít.

 • První krok je důležitý. Musíte vybírat správné provizní programy a témata, která osloví dostatečnou základnu čtenářů a návštěvníků sociálních sítí.

Pro snazší pochopení uvedu příklad: (Máte rádi fotografování a chcete vydělávat za doporučení kvalitních fotoaparátů, příslušenství, a software na úpravu fotografií). Proto se zaregistrujete jako provizní partner do firmy Alza.cz, kde budete získávat provizi za každý uskutečněný prodej přes Váš odkaz. Alza má kvalitní provizní program a je zároveň lídrem na trhu, který budí důvěru a hodně lidí, které tam přivedete, už nakoupí.

 • Nyní je důležité si uvědomit, na koho cílíte (koho chcete přilákat). Pokud chcete vydělat opravdu jednoduše, je potřeba cílit na lidi, kteří už chtějí koupit. Ti už jsou z velké části přesvědčení a pouze hledají doplňkové informace, aby nekoupili špatně. Vy jim s tím pomůžete a budete tedy psát články obsahující informace, které potřebuje slyšet nákupčí konkrétního produktu.

Jak se chová takový „skoro přesvědčený“ kupující? Většinou si sedne k internetu a začne Googlit velmi konkrétní a vždy se opakující fráze. Například chce koupit fotoaparát Nikon D3100 a proto bude hledat fráze: fotoaparát nikon D3100 zkušenosti, foták nikon D3100 zkušenosti, Fotoaparát nikon D3100, nikon D3100 výdrž baterie atp. (nezapomeňte na překlepové fráze).

Právě v tomto okamžiku se může Váš příspěvek objevit na první stránce vyhledávání, protože jste cílili na velmi konkrétního uživatele s velmi konkrétním produktem.

 • Vaším úkolem tedy je, u každého produktu, který chcete prodávat, sepsat několik různých článků s různým obsahem a trošku odlišnými klíčovými slovy.

Jeden článek zaměřený na recenzi produktu, další bude váš osobní příběh, jak jste si vybíral fotoaparát a nakonec vybral Nikon D3100 (jen pokud je to pravda :-) ). Můžete se také rozepsat, jak vám poradili třeba na zákaznické podpoře u Alza.cz. Třetí článek pak bude srovnání tohoto fotoaparátu s jiným konkurenčním produktem.

 • Nyní zbývá produkt doporučit (prodat). Musíte tedy do textu vložit odkazy, které zákazníka povedou na konkrétní produkt nebo recenzi v eshopu Alza.cz. Stačí 1- 3 odkazy v textu a třeba nějaká povedená fotografie. Tyto odkazy musí mít vaší specifickou url adresu ( affil ID), díky které získáte provizi. To Vám vygeneruje systém po přihlášení do partnerského programu.
 • Zbývá Vám jen pár drobností. 1. Články mezi sebou odkazujte. 2. Připravte levnější alternativu, jako možnost pro ty co nemají penízky. 3. Netlačte je nutně do Alzy, ale vložte si vedle banner na Heuréku, pro ty co jsou vybíravější.  4. Vložte správně popsané fotky, do kterých můžete vložit klíčová slova. V tomto případě může jít o krásnou fotografii přírody, která se Vám podařila pořídit tak snadno, právě s tímto foťákem. 5. Nezapomeňte na doplňkový prodej – co ještě člověk k vybranému zboží potřebuje? 6. Na tyto články odkazujte na sociálních sítích, tematických diskusních fórech (když najdete vhodný dotaz) a klidně na ně nastavte placenou inzerci (pokud se vám to vyplatí).
 • Poslední krok je inkasování provize. Přeji dobrou chuť 8-) .

OZ_728x90

Pár poznámek:

U příkladu jsem si neověřoval konkurenci a Alza.cz nemá moc dobře zpracovaný provizní program. Vhodná klíčová slova vyberte například díky nástroji „návrh klíčových slov“ na stránce Sklik.cz. Proto, aby vyhledávače našli Váš web a článek používejte https://www.google.com/webmasters/tools/submit-url a http://search.seznam.cz/pridej-stranku kam vložíte konkrétní url stránky.

K tomu, abyste vydělali 100+ tisíc bokem, musíte být trpělivý, mě to trvalo cca 5 měsíců. Zároveň si musíte vybrat správný provizní program, kde stojí provize za to. 

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!

Facebook komentáře

Komentáře

 • To je vynikající možnost jak se dostat za relativně málo času k výborné pozornosti klientely. Což je dle mého názoru to nejcennější . Kolik jich nakoupí je na každém projevu článku . Ale zákon obchodu je že z první stovky je jich třeba jen pět. Je na nás pracovat dále s klientem , který již nakoupil a tím ho přimějeme k recenzi nebo jiné zpětné vazbě. To je možnost jak zvýšit pozornost a navíc všichni víme , že spokojený zákazník se na 99,9% vrátí . Je to jen můj názor z předchozího podnikání , které zkrachovalo v roce 1998. Zdravím a přeji hezký zbytek víkendu .

 • zdravím, mám dotaz (jsem laik)
  mám doménu, ale neumím na ní dostat Wordpres, vůbec netuším jak na to….byl by někdo ochoten pomoci ?

 • Matěj

  Nadpis klasicky novinářsky nabízí něco jiného, než článek obsahuje. Takže za 2 hodiny práce si máte zaregistrovat doménu, založit blog, najít slušný affiliate program, zaregistrovat se do něj a najít informace k produktům a napsat několik originálních článků a díky těmto dvěma hodinám práce vyděláte 100.000 Kč? VÁŽNĚ??? Dělám affiliate již nějakou dobu a vím že je to dřina, srovnatelná s jakoukoliv jinou prací.

  • Jindra

   Matěji já odhaduju, že když už to bude „rozjeté“, tak že ten nadpis platit bude. Jasně, že rozjezd je časově náročný, ale pak už jde „jen“ o udržování při životě, to už asi nebude na osm hodin každý den ;-)

 • Děkuji,Same,konečně lidský přístup k těm,co potřebují a chtějí a zatím nemají. Fandím Vám.
  Přeji Vám krásné bohaté dny a prosperitu ve vašem tvoření.Pavlína

 • Matěji nevím, zda článek nebyl po vašem komentáři editován nebo jste jej nedočetl do konce. Stojí tam, že Samuel na tom, aby měl takový měsíční výdělek pracuje 5 měsíců.

  • Petře nijak výrazně jsem ho needitoval. ANO, je jasné že při 2 hodinách denně člověk nevydělá ty peníze za první dvě hodiny. Na druhou stranu znám lidi, kteří ovládají ppc kampaně takovým způsobem, že mohou mít takové příjmy i za dvě hodiny, ale to není můj příběh :)

   Díky za komentář

 • sjobs

  Mno, hezký článek plný affi odkazů, který nic nového neříká. Nadpisu nevěřte, mám weby, které vydělávají a ne s dvouhodinovou investicí každý den. Za úspěchem jsou tisíce hodin tvrdé práce.

  • Dobrý den,
   právě jste mě označil za lháře, ale to mi až takovou hlavu nedělá. Donutilo mě to alespoň se zamyslet na tím, proč a pro koho vlastně obsah tvořím. Naštěstí jsem se zařekl a čas na práci jsem omezil na minimum a to abych mohl naplňovat své vize budoucnosti. Díky tomu mám čas i na odpověď na tento urážlivý komentář.

   Samozřejmě, pokud něco člověk neumí je vždy snazší říci, že je to blbost a nesmysl. Spíše je mi líto, že na výsledky musíte dřít tisíce hodin, určitě bych zvážil potřebu analýzy. Jaké činnosti jste dělal a proč? Kolik času vám zabrali a jaký byl výsledek. Potom se zaměřit na to co vám zabralo nejvíce času a to delegovat na někoho kdo se tím zabývá a rozumí tomu. Největší potíže budete mít zřejmě v monetizaci a cílení na uživatele.

   Vzhledem k tomu, že považujete 1 affiliate odkaz za „článek plný affi odkazů“ tak se nedivím, že jste musel dřít tisíce hodin. Před dvěma roky bych asi také o tomto článku řekl, že je to blbost. Nyní mám naštěstí osobní zkušenost a to je věc,která vám chybí a přeji vám abyste se k ní i přes svou negativní reakci dopracoval.

 • Jirka

  Dobrý den. Affiliate programy se mi zdají jako docela dobrá možnost výdělku. Zatím sice žádný web nemám, ale do budoucna si určitě nějaký vytvořím. Rád bych se zeptal co si myslíte o sklik jestli je to podvod nebo jestli to funguje. Taky moc dobře nechápu, že na některých stránkách o affiliate říkají, že tak tak pokryje náklady na provoz webu a na jiných (viz tenhle) ho prezentujete jako možnost jak dosáhnout nádherného výdělku. Rozhodně vím, že tohoto výdělku nedocílím za chvilku, ale jsem ochotný tomu věnovat docela dost času. Předem děkuji za odpověď.

 • tomáš

  dobrý den nevím kde je moje specifická url adresa nevím kde ji mám nalézt poradte děkuji :)

 • Článek napsaný hezky, ale spíše než návod pro 5% čtenářů je sepsán pro zisk autora :)
  V affiliate se také pohybuji, a vím, že 100.000 se měsíčně vydělávat opravdu dá. Na to ale musíte být opravdová jednička v oboru, která přijde s něčím naprosto inovativním, co ostatní nemají. Psaní blogu s odkazy v článku vás dnes k takovýmto výsledkům nedovede.
  V článku je několikrát zmíněno, že se musí vybrat správný affiliate program, což je určitě jedna z nejdůležitějších věcí.
  Jenom bych chtěl uvést, jak je to s reálnými zisky v tomto příkladu, aby si nezasvěcení čtenáři udělali obrázek, jak je to těžké, resp. že to není tak snadné…
  Nikon D3100 stojí nyní na Alze cca 12.300 Kč.
  Alza vyplácí affiliate partnerům 1% ze zisku, čili 123 korun z jednoho prodaného foťáku.
  To znamená, že měsíčně by přes váš blog muselo na Alze nakoupit tento foťák 813 lidí. To je 27 prodaných foťáků denně, všechny přes váš nový blog…
  Samozřejmě, budete na blogu propagovat dalších X prodůktů, a za 5 měsíců třeba i nějaké výdělky uvidíte. Ale, ruku na srdce Samueli, většina lidí bude ráda, když bude mít denní návštěvnost svého blogu 27 lidí. Kolik z nich se pak proklikne na Alzu? Řekněme polovina. A kolik z této poloviny ta nakoupí? Kdo se v online obchodě pohybuje, ví, že konverzní jsou cca 2% návštěvníků.
  Tolik k reálným číslům. Pomocí vašeho příkladu s foťákem a Alzou se 100.000 měsíčně vydělat nedá.
  A ještě doplním, těch tzv. „velkých affiláků“, kteří u nás vydělávají právě takovéto částky, je odhaduji tak 10, dnes už možná 20. A jsou to právě ti, kteří přicházejí s něčím úplně novým, mají tým lidí, investují velké částky do reklamy,…

  P.S.: Neberte komentář nějak zaměřený proti vám, pouze chci informovat lidi, jak je to ve skutečnosti..

  • Díky za komentář,
   snad všechny články jsou psány pro profit autorů :)

   S tímto přístupem je pravděpodobně obtížné dostat se na 100 K měsíčně. Je jasné že fotoaparát je pouze příklad, protože nebudu prozrazovat své top kampaně a každý si tu svou musí vybrat podle svého zaměření a zkušeností. Návštěvnost může mít dnes každý affilák ze dne na den v tisících. Do každého podnikání se samozřejmě musí investovat peníze. Ještě nikdo neuvařil dobré jídlo ze vzduchu.
   A to čemu se říká „velcí affiláci“ já říkám podnikatelé a těch, kteří vydělávají stovky tisíc na provizích online jsou stovky.

 • Pokud by nekdo potreboval pomoc s registraci domeny (stovky koncovek), hostingem nebo instalaci WordPressu, rad pomohu :-)

  georgelawin (zavinac) email (tecka) cz

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*

Mám pro Vás zdarma e-knihu Konec Trablům!

Neodcházejte! Nechte si zaslat zdarma e-knihu Konec trablům.

Udělejte 4 kroky ke změně.

Běžně za 299 Kč

Dnes Vám zašleme e-knihu zdarma.